porady prawne

Znaleziono: 5
Porada id 5796 Jak szybko i sprawnie przeprowadzić sprawę rozwodową?
Kampanie | 2017-10-06
Rozwody są często bolesne i skomplikowane. Z tego powodu bardzo istotne jest, by sprawa rozwodowa została przeprowadzona możliwie szybko i sprawnie. To w dużym stopniu zależy od naszej postawy. W przypadku sprawy rozwodowej pomoże nam radca prawny. Warto zwrócić się do niego po porady prawne. Świadomość prawna oraz gotowość do kompromisu może pomóc nam uniknąć przeciągających się sądowych batalii. czytaj »
Porada id 5427 Nieudany zabieg medycyny estetycznej. Co zrobić?
media | 2017-01-30
Porady prawne. Co zrobić, gdy zabieg medycyny estetycznej się nie powiedzie. czytaj »
Porada id 5225 Nowe przepisy w prawie budowlanym – to zmiany na lepsze!
Gastrosfera | 2016-09-26
Nasze domy będą cieplejsze – tak w skrócie można określić zmiany w prawie budowlanym, jakie wejdą w życie już 1 stycznia 2017 roku. Co dokładnie zmieni się w zapisach, według jakich wytycznych będzie należało przeprowadzać budowę lub renowację domu? I czy już teraz warto dostosować się do nowych przepisów? Odpowiedź na to i inne pytania, znajdziesz w naszym poradniku. czytaj »
Porada id 5169 Dach do remontu lub całkowitej wymiany? Zrób to zgodnie z prawem!
Gastrosfera | 2016-08-31
Wymieniać czy remontować? To pytanie spędza sen z powiek każdemu właścicielowi domu, którego stan dachu wymaga interwencji ekipy dekarskiej. Bez względu na to, czy ograniczysz się do remontu, czy też zdecydujesz się na całkowitą wymianę pokrycia, musisz to zrobić zgodnie z prawem! czytaj »
Pomoc prawna przez internet.
kaoso | 2012-01-30
Korzystanie z porad prawnych oferowanych przez internet staje się coraz większą konkurencją dla stacjonarnych kancelarii prawnych. Czy warto korzystać z tego typu pomocy przez internet? Czy jest to bezpieczne i wiarygodne źródło porady prawnej? czytaj »
Znaleziono: 5