pranie

Znaleziono: 20
Pralka Jak pozbyć się plam z pleśni na ubraniu?
Poradopedia.pl | 2023-08-31
Aby pozbyć się plamy z pleśni na ubraniu, możesz wypróbować kilku różnych metod. Poniżej przedstawię kilka sposobów, które mogą Ci pomóc: czytaj »
Porada id 7004 Jak wykorzystać skorupki jajek?
OCG | 2022-06-27
Jajko kurze można określić mianem magazynu substancji mających pozytywny wpływ na organizm człowieka. Zwykle jednak jako konsumenci skupiamy się na żółtku i białku, zapominając nieco o skorupce. Tymczasem właśnie ta część może się nam przydać w wielu codziennych sytuacjach. czytaj »
Porada id 6841 5 najczęściej popełnianych błędów podczas prania
buenavista | 2021-08-20
Załadować pralkę, nasypać proszek, uruchomić urządzenie i już! W praktyce okazuje się, że jest bardziej złożoną czynnością niż nam się wydaje i często na tym polu popełniamy błędy, które mają opłakane skutki dla naszej odzieży – niedopranej, odbarwionej albo w mniejszym rozmiarze. Jakie błędy popełniamy najczęściej i jak można sobie z nimi poradzić? Już podpowiadamy! czytaj »
(bez nazwy) Usuwanie plam
Poradopedia.pl | 2020-11-04
Plamy można usuwać na różne sposoby. Skuteczność działania poszczególnych środków zależy od rodzaju tkaniny i stopnia zabrudzenia. Zapoznaj się z najskuteczniejszymi metodami usuwania plam. czytaj »
(bez nazwy) Jak usunąć plamy z wosku?
Poradopedia.pl | 2020-10-27
Skorzystaj z porady i dowiedź się jak skutecznie usunąć plamy z wosku na ubraniach, dywanach, meblach, czy świecznikach. czytaj »
(bez nazwy) Jak pozbyć się plam z czekolady?
vbn765 | 2020-10-27
Plamy po czekoladzie nie jest łatwo sprać. Często nie schodzą w zwykłym praniu. Jeżeli Twoje plamy nie zniknęły po praniu w pralce, polecam czytaj »
Porada id 5683 Z suszarką za pan brat, czyli jak wybrać tę najlepszą?
Gastrosfera | 2017-07-13
Pośród wielu sprzętów przeznaczonych do suszenia prania najbardziej ekonomicznym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest tradycyjna, rozkładana suszarka. Ze względu na szeroki wybór rozmiarów, kształtów i materiałów, coraz częściej pojawia się pytanie: jak wybrać suszarkę dopasowaną do naszych potrzeb? czytaj »
Porada id 5421 Zimowa suszarnia – sposób na pranie w małym mieszkaniu
Gastrosfera | 2017-01-24
Jak suszyć pranie w niewielkim mieszkaniu? Jeśli pogoda dopisuje, świeże powietrze i słońce załatwią sprawę za nas. Wszystko komplikuje się w momencie, gdy na dworze panuje mróz, a balkon i ogród jeszcze przez wiele tygodni znajdować się będą pod śniegową pierzynką. czytaj »
Ubrania w szafie Jak dbać o ubrania aby długo Tobie służyły
Poradopedia.pl | 2013-07-12
Jeśli chcesz, żeby ubrania służyły Ci jak najdłużej, musisz z nimi odpowiednio postępować. Dbaj o nie według ściśle określonych zasad. czytaj »
Pleśń w pralce - sposoby i zapobieganie
Poradopedia.pl | 2012-11-26
Pleśń w pralce to poważna sprawa. Aby nie dopuścić do awarii urządzenia, postaraj się usunąć brzydki nalot. Skorzystaj z naszych wskazówek. czytaj »
Znaleziono: 20