pranie

Znaleziono: 17
(bez nazwy) Usuwanie plam
Poradopedia.pl | 2020-11-04
Plamy można usuwać na różne sposoby. Skuteczność działania poszczególnych środków zależy od rodzaju tkaniny i stopnia zabrudzenia. Zapoznaj się z najskuteczniejszymi metodami usuwania plam. czytaj »
(bez nazwy) Jak usunąć plamy z wosku?
Poradopedia.pl | 2020-10-27
Skorzystaj z porady i dowiedź się jak skutecznie usunąć plamy z wosku na ubraniach, dywanach, meblach, czy świecznikach. czytaj »
(bez nazwy) Jak pozbyć się plam z czekolady?
vbn765 | 2020-10-27
Plamy po czekoladzie nie jest łatwo sprać. Często nie schodzą w zwykłym praniu. Jeżeli Twoje plamy nie zniknęły po praniu w pralce, polecam czytaj »
Porada id 5683 Z suszarką za pan brat, czyli jak wybrać tę najlepszą?
Gastrosfera | 2017-07-13
Pośród wielu sprzętów przeznaczonych do suszenia prania najbardziej ekonomicznym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest tradycyjna, rozkładana suszarka. Ze względu na szeroki wybór rozmiarów, kształtów i materiałów, coraz częściej pojawia się pytanie: jak wybrać suszarkę dopasowaną do naszych potrzeb? czytaj »
Porada id 5421 Zimowa suszarnia – sposób na pranie w małym mieszkaniu
Gastrosfera | 2017-01-24
Jak suszyć pranie w niewielkim mieszkaniu? Jeśli pogoda dopisuje, świeże powietrze i słońce załatwią sprawę za nas. Wszystko komplikuje się w momencie, gdy na dworze panuje mróz, a balkon i ogród jeszcze przez wiele tygodni znajdować się będą pod śniegową pierzynką. czytaj »
Ubrania w szafie Jak dbać o ubrania aby długo Tobie służyły
Poradopedia.pl | 2013-07-12
Jeśli chcesz, żeby ubrania służyły Ci jak najdłużej, musisz z nimi odpowiednio postępować. Dbaj o nie według ściśle określonych zasad. czytaj »
Pleśń w pralce - sposoby i zapobieganie
Poradopedia.pl | 2012-11-26
Pleśń w pralce to poważna sprawa. Aby nie dopuścić do awarii urządzenia, postaraj się usunąć brzydki nalot. Skorzystaj z naszych wskazówek. czytaj »
Jak usunąć pleśń z ubrań i ręczników?
Poradopedia.pl | 2012-11-26
Twoje ubrania i ręczniki pachną stęchlizną, nawet po wypraniu w dobrym proszku? Zanim je wyrzucisz, spróbuj usunąć pleśń - w naszej poradzie znajdziesz kilka skutecznych sposobów. czytaj »
Jak prać - co powinieneś wiedzieć o praniu ubrań
Poradopedia.pl | 2012-10-20
Pranie wydaje się prostą czynnością, ale pomimo wszystko wymaga pewnej podstawowej wiedzy bez której narażasz swoje ubrania na zniszczenie. Pranie ubrań jest dla Ciebie nowością? Nie jesteś pewien czy robisz to właściwie? Przeczytaj nasz poradnik czytaj »
Plamy krwi Jak usunąć plamy z krwi?
Poradopedia.pl | 2011-04-14
Masz problem z usunięciem plam z krwi? Przeczytaj poradę i poznaj różne metody czyszczenia takich zabrudzeń. czytaj »
Znaleziono: 17