prezenty

Znaleziono: 22
Porada id 4732 Pomysły na szybkie prezenty
Gastrosfera | 2016-01-04
W grudniu nasze myśli najczęściej krążą wokół jednego tematu. Prezentów! Co komu kupić, czy się spodoba, czy na pewno to dobry wybór? Zakłopotanie staje się jeszcze większe, gdy dni ubywa a lista osób do obdarowania się nie zmniejsza. Właśnie dla tych osób stworzyliśmy ten poradnik, który podpowie jak wybrnąć z tej sytuacji z klasą. czytaj »
Porada id 4686 Świąteczne Polaków zwyczaje
mwymn | 2015-12-18
Czyli jak Polacy kupują prezenty pod choinkę czytaj »
Czekoladowy prezent pod choinkę
slodki | 2014-12-18
Święta to cudowny czas, pełen magii, ciepła i radości. Kojarzą nam się z rodzinną atmosferą, prószącym śniegiem, przystrajaniem choinki. Nieodłącznie towarzyszą im także fantastyczne zapachy: goździków, bakalii, cynamonu i kakao. czytaj »
Prezent Co zrobić z nietrafionym prezentem świątecznym?
sprzedajemypl | 2013-12-29
Książka, którą już masz na swojej półce, za mały sweter a może perfumy, które w ogóle Ci się nie podobają? Jeśli i w tym roku otrzymałeś nietrafiony prezent – nie chowaj go głęboko w szafie tylko sprzedaj! czytaj »
Pomysły na Dzień Matki
Poradopedia.pl | 2013-05-22
Już niedługo swoje święto będą obchodzić wszystkie mamy. Skorzystaj więc z naszych pomysłów i zaplanuj ten dzień tak, aby na długo pozostał w pamięci Twojej mamy. czytaj »
Dzień Matki – zamiast kwiatka, coś oryginalnego
inplusPR | 2013-05-21
Zbliża się Dzień Matki. Jeśli chcesz, aby twoja mama poczuła się doceniona, spraw jej niebanalny prezent. Warto zaskoczyć ją czymś nietypowym, co zostanie w jej pamięci na zawsze. Oto kilka propozycji. czytaj »
Zakupy świąteczne 7 prostych sposobów na mniejsze wydatki na święta Bożego Narodzenia
Poradopedia.pl | 2012-12-13
Święta stanowią spore wyzwanie dla domowego budżetu - radzimy jak w prosty sposób wydać mniej. czytaj »
Róże Prezenty na Dzień Kobiet
Poradopedia.pl | 2012-03-02
Za kilka dni będziemy obchodzić święto wszystkich pań. Jeśli jeszcze nie wybrałeś prezentu dla swojej kobiety, skorzystać z naszych pomysłów. czytaj »
Jak kupić dziecku bezpieczną zabawkę?
Poradopedia.pl | 2011-12-09
Lalki, pluszowe misie, klocki - zabawki powinny być przede wszystkim bezpieczne dla dziecka. Czytając naszą poradę, dowiesz się na co zwracać uwagę przy wyborze nowej zabawki. czytaj »
Dziecko z rodzicami Pomysły na Dzień Dziecka
Poradopedia.pl | 2011-05-31
Sprawdź jak możesz spędzić Dzień Dziecka, aby dziecko poczuło się najważniejsze i kochane. czytaj »
Znaleziono: 22