spacer

Znaleziono: 9
Dziecko Mama wie lepiej: Spacer w markecie lub galerii handlowej z niemowlakiem? Rodzice, nie róbcie tego!
mniam | 2017-12-07
Niektóre mamy, chcąc odreagować tygodnie spędzone w domu po porodzie lub czując potrzebę wyjścia do ludzi i odzyskania utraconej „niezależności”, chętnie wybierają się na spacer z niemowlęciem do galerii handlowej. czytaj »
Porada id 5827 Mama wie lepiej: Misja jesienny spacer z dzieckiem - Jak to dobrze zorganizować, żeby nie odchorować?
mniam | 2017-11-09
Jesienny spacer z maluszkiem? A co w tym trudnego?! Ubieramy się i wychodzimy… pozornie brzmi banalnie, ale wcale nie jest to taka oczywista sprawa, a wizja jesiennego spaceru z maluchem często wzbudza niepokój w rodzicach. czytaj »
Porada id 5798 Mama wie lepiej: jak rozsądnie wybrać wygodną spacerówkę?
mniam | 2017-10-08
Jaka powinna być idealna spacerówka? Zwrotna, lekka w prowadzeniu, wygodna. Na tyle duża, aby zapewniała dziecku wygodę podczas spaceru, jednocześnie zaś na tyle kompaktowa, aby po złożeniu (szybkim i nieskomplikowanym) zmieściła się do bagażnika... czytaj »
Chodzenie w butach Jeżeli chcesz schudnąć i być zdrowszy spacer może być lepszy od biegania
Poradopedia.pl | 2016-03-21
Myślisz o uprawianiu sportu, żeby zrzucić zbędne kilogramy i być zdrowszy? Bieganie niekoniecznie musi być dla Ciebie najlepszym wyborem. Zwykły spacer może okazać się lepszą i zdrowszą decyzją. czytaj »
niemowlę Jakie są zalety chust do noszenia dzieci?
karolinarb | 2014-07-24
Chusty do noszenia dzieci są nie tylko praktyczne, ale również w pełni odpowiadają idei świadomego rodzicielstwa. Kobiety coraz częściej decydują się na takie wygodne rozwiązania, a rynkowa oferta jest na tyle szeroka, że każda młoda mama znajdzie w niej coś dla swojego malucha. czytaj »
Spacer nad morzem Spacer po jedzeniu jest dobry dla Twojego zdrowia
Poradopedia.pl | 2013-12-03
Czy spacer po jedzeniu rzeczywiście pomaga w trawieniu, czy też nie ma to znaczenia? czytaj »
Dziecko na spacerze Jak przygotować się na spacer z dzieckiem
Poradopedia.pl | 2013-04-25
Pogoda sprzyja spacerom. Nie siedź więc w domu, tylko zapakuj kilka niezbędnych rzeczy do torby i wyjdź ze swoją pociechą na świeże powietrze. czytaj »
(bez nazwy) Jak ubrać noworodka i niemowlę na spacer - zimą, wiosną, latem i jesienią?
Poradopedia.pl | 2011-11-14
Wychodząc z noworodkiem lub niemowlęciem na spacer, trzeba pomyśleć o odpowiednim dla niego ubranku. Przeczytaj naszą poradę, zanim wyjdziesz z maluszkiem na dwór. czytaj »
Czy z niemowlakiem wychodzi się na spacery w kazdą pogodę?
mittal | 2007-11-26
Moim zdaniem nie powinno się wychodzić z dzieckiem, gdy wieje silny wiatr i jest mniej niż minus 10. Przy innej... czytaj »
Znaleziono: 9