stres

Znaleziono: 20
Porada id 6133 Czy zapracowujesz się na śmierć?
sensigray | 2018-11-20
Praca odgrywa jedną z najważniejszych ról w naszym życiu. Dobrze dobrana daje nam poczucie bezpieczeństwa, stabilność finansową i motywację do działania. Należy jednak uważać, ponieważ przepracowanie prowadzi do wyczerpania, czy śmierci. Jak sobie z tym poradzić? czytaj »
Porada id 5990 Walcz ze stresem naturalnie
sensigray | 2018-06-07
Stres jest nieodłącznym elementem życia człowieka, wynika wprost z natury ludzkiej i instynktu przetrwania. W związku z tym, że towarzyszy nam niemalże każdego dnia, musimy nauczyć się z nim żyć – niwelować ryzyka, łagodzić skutki. czytaj »
Porada id 5989 Pocenie się jest niezbędne, ale...
sensigray | 2018-06-07
Pocenie się jest rzeczą naturalną, która gwarantuje utrzymanie prawidłowej temperatury ciała. Z drugiej jednak strony, zwłaszcza gdy jest nadmierne, powoduje mnóstwo kłopotów, choćby natury estetycznej. Dobry dezodorant pomoże uporać się z tym problemem. czytaj »
Porada id 5355 Pokonać stres: Jak pozbyć się tremy?
mniam | 2016-11-30
W powszechnej świadomości skłonność do ulegania tremie to przede wszystkim problem artystów – muzyków, aktorów oraz ludzi, występujących na scenie czy też przed dużym audytorium. Tymczasem trema jest zjawiskiem pospolitym, dotykającym nie tylko prelegentów czy przedstawicieli sztuki – może dopaść każdego, niezależnie od wykonywanego zawodu czy charakteru wystąpienia. czytaj »
Porada id 5300 Zanim wybuchnie bomba - czyli jak zapobiegać kumulacji nerwów i ich szkodliwym następstwom
mniam | 2016-10-31
Niekiedy z pozoru błaha rzecz lub sytuacja prowokują niekontrolowany wybuch negatywnych emocji. Wystarczy wówczas sekunda, aby koktajl gniewu, zniecierpliwienia i irytacji w niepohamowany sposób rozlał się na wszystko i wszystkich, znajdujących się w najbliższym otoczeniu. Winny jest stres – nieodłączny towarzysz człowieka XXI wieku. czytaj »
Porada id 5249 Jak radzić sobie ze stresem - najskuteczniejsze naturalne składniki działające uspokajająco i łagodzące dolegliwości nerwowe
mniam | 2016-10-07
Stresujemy się coraz więcej i coraz częściej. Praca, obowiązki domowe, rodzina, zdrowie, oczekiwania wobec siebie i innych, finanse, brak czasu, szybkie tempo życia, a nawet z pozoru błahe korki czy źle odstawiona szklanka, potrafią wywołać lawinę niepotrzebnych emocji. czytaj »
Porada id 5248 Nie możesz zasnąć? Dowiedz się dlaczego! Czy wiesz, że problemy z zasypianiem rodzą się już za dnia?
mniam | 2016-10-07
Coraz więcej osób ma problemy z zasypianiem i snem. Wg Światowego Stowarzyszenia Medycyny Snu, które co roku organizuje Światowy Dzień Snu, bezsenność stała się globalną epidemią. Problemy ze snem ma prawie połowa społeczeństwa. czytaj »
Stres w ciąży - wsparcie emocjonalne dla przyszłej mamy
Poradopedia.pl | 2013-04-16
W czasie ciąży stres działa nie tylko na kobietę, ale także na noszone przez nią dziecko i niestety – może przyczynić się do przedwczesnego porodu bądź urodzenia dziecka z niską masą urodzeniową ciała. Pytanie zatem brzmi: w jaki sposób wesprzeć emocjonalnie ciężarną? czytaj »
Dentysta Wizyta u dentysty - jak poradzić sobie z bólem i stresem?
Poradopedia.pl | 2013-01-16
Fotel dentystyczny nie musi kojarzyć się tylko z bólem i ogromnym stresem. Dzięki naszym sposobom łatwiej zniesiesz wizytę u stomatologa i szybciej pokonasz swój lęk. czytaj »
Joga Ćwiczenia relaksacyjne - Jacobson
Poradopedia.pl | 2013-01-04
Ćwiczenia relaksacyjne Jacobsona to techniki umożliwiające pozbycie się napięcia i stresu. W naszej poradzie znajdziesz wybrane ćwiczenia. czytaj »
Znaleziono: 20