święta wielkanocne

Znaleziono: 7
Porada id 4876 Symbolika Świąt Wielkanocnych, czyli co powinno znaleźć się w koszyczku
Gastrosfera | 2016-03-22
Święta Wielkanocne od wieków kojarzą się z wiosną, barankiem, palmą i przede wszystkim… koszyczkiem wielkanocnym. Chociaż często ulegamy najnowszym trendom i zmieniamy ozdoby, sama zawartość jest silnie uwarunkowana tradycją. Zobacz, co symbolizuje chleb, kiełbasa czy ser żółty! czytaj »
Wielkanocne pisanki Jak pierwszy raz zorganizować święta wielkanocne?
Poradopedia.pl | 2013-03-28
Wielkanoc to wyjątkowy okres w roku. Święta te kojarzą się z żurkiem i białą kiełbasą i wielkanocną babą, ale też z symbolami nowego życia: jajkiem, barankiem i palmą. czytaj »
Wielkanoc Wielkanoc - świąteczna ściąga
Poradopedia.pl | 2013-03-26
Wszystko co powinieneś wiedzieć o świętach Wielkanocnych, żebyś niczego nie przeoczył i był właściwie przygotowany. czytaj »
Śmigus dyngus Lany poniedziałek - tradycja
Poradopedia.pl | 2011-03-14
Poniedziałek Wielkanocny zwany jest też lanym poniedziałkiem albo Śmigusem-dyngusem i jest drugim dniem Świąt Wielkanocnych. Polska tradycja nakazuje tego dnia (przynajmniej) symbolicznie skropić wodą nie tylko najbliższych czytaj »
Dekoracja stołu Jak udekorować stół wielkanocny?
Poradopedia.pl | 2011-03-13
Dekoracja wielkanocnego stołu powinna wprowadzać do naszych domów wiosenny i radosny klimat. Obok tradycyjnych potraw nie może zabraknąć ozdób symbolizujących nowe życie: kurczaczków, baranków i zajączków czytaj »
Koszyk wielkanocny Jak zrobić wielkanocne dekoracje?
Poradopedia.pl | 2011-03-11
Wielkanocne dekoracje można wykonywać na różne sposoby z wielu materiałów. Papier, drewno i masa solna to tylko niektóre z produktów, z których można wycinać lub formować ciekawe kompozycje czytaj »
Wielkanocny stół
teresa | 2007-03-28
Tak jak co roku tak i tym razem możemy udekorować wielkanocny stół wiosennymi kwiatami, pisankami.  Nie musi on być... czytaj »
Znaleziono: 7