ubezpieczenia

Znaleziono: 6
Na czym polega ubezpieczenie assistance domu?
Poradopedia.pl | 2012-08-19
Kradzież, pożar, powódź czy huragan - każde tego typu zdarzenie powoduje duże straty w naszym domu. Dlatego warto zawczasu pomyśleć o wykupieniu odpowiednigo ubezpieczenia. czytaj »
Samochód Jak wypowiedzieć umowę OC - porada i wzór pisma
Poradopedia.pl | 2012-08-17
Znalazłeś korzystniejszą ofertę obowiązkowego ubezpieczenia swojego samochodu i chciałbyś zrezygnować z usług dotychczasowego ubezpieczyciela? A może nabyłeś używane auto i nie odpowiadają Ci warunki obecnej polisy. Jeśli tak, możesz wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC. czytaj »
Jak zostać agentem ubezpieczeniowym?
Poradopedia.pl | 2012-04-13
Praca w ubezpieczeniach jest ciężka i żmudna, ale daje nieograniczone możliwości zarabiania pieniędzy. Jeśli należysz do osób zdeterminowanych i wytrwałych, możesz zostać agentem ubezpieczeniowym. czytaj »
Nowy samochód Ucieczka sprawcy wypadku - jak uzyskać odszkodowanie?
Poradopedia.pl | 2011-08-09
Miałeś stłuczkę a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się jak uzyskać odszkodowanie w takiej sytuacji. czytaj »
Smutne dziecko Jak finansowo zabezpieczyć dziecko na wypadek śmierci rodziców?
Poradopedia.pl | 2011-07-14
Aby zapewnić sobie i swojej rodzinie komfort psychiczny oraz poczucie bezpieczeństwa, warto pomyśleć o finansowym zabezpieczeniu dziecka. Dobrym rozwiązaniem jest ubezpieczenie posagowe, które pozwala uchronić dziecko przed niedostatkiem, w razie śmierci rodziców. czytaj »
Spakowana walizka Ubezpieczenie bagażu przed podróżą - co warto wiedzieć?
Poradopedia.pl | 2011-07-12
W każdej podróży mogą zdarzyć się różne, nieprzewidziane sytuacje. Do tych najmniej przyjemnych z pewnością należy kradzież bądź utrata bagażu. Jak zabezpieczyć swoje osobiste rzeczy od skutków nieszczęśliwych wypadków lub zdarzeń losowych? Przeczytaj naszą poradę i dowiedź się więcej. czytaj »
Znaleziono: 6