zabawy

Znaleziono: 17
Porada id 5233 Zabawy z kotem
SferaPRT | 2016-09-29
Wielu z nas myśli, że koty najchętniej wylegują się na słońcu i są raczej nieskore do ruchu - nic bardziej mylnego! Zwierzaki te z zapałem uganiają się za piłeczkami, myszkami czy sznurkami. Tylko my, właściciele, możemy sprawić, że wspólna rozrywka okaże się niezapomnianą frajdą. Jakie zabawy są najciekawsze dla naszego pupila oraz jakich zabawek używać? czytaj »
Dziecko zabawa w ogrodzie Wakacje z dziećmi - czym zająć dziecko?
Poradopedia.pl | 2013-07-03
Nie masz pomysłów na to, jak zająć dziecko w czasie wakacji? Skorzystaj z naszych propozycji. czytaj »
Halloween Wróżby i zabawy na Halloween
Poradopedia.pl | 2012-10-27
Zbliża się 31 października, a co za tym idzie święto Halloween. Jeśli zamierzasz spędzić ten czas naprawdę wyjątkowo, sprawdź jakie zabawy i wróżby Ci proponujemy. czytaj »
Pisanki w trawie Jak zorganizować polowanie na pisanki?
Poradopedia.pl | 2012-03-25
Polowanie na pisanki to zabawa wielkanocna dla dzieci, która również w Polsce z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak zorganizować tę radosną zabawę. czytaj »
Wieczór panieński Jak przygotować dom na imprezę sylwestrową?
Poradopedia.pl | 2011-12-29
Będziesz gospodarzem tegorocznej imprezy sylwestrowej? Przeczytaj nasze pomysły i wykorzystaj je, przygotowując dom na tę wyjątkową noc. czytaj »
Szampan Jak spędzić Sylwestra z ukochaną osobą?
Poradopedia.pl | 2011-12-02
Już niedługo przywitamy Nowy Rok. Aby sylwestrowa noc była w pełni udana, warto już dziś dobrze ją zaplanować. Przeczytaj poradę i wykorzystaj jeden z naszych pomysłów. czytaj »
Świeca Pomysły na Andrzejki
Poradopedia.pl | 2011-11-17
Andrzejki to wyjątkowa noc - pełna magii. Pomysłów na jej spędzenie może być wiele. Przeczytaj poradę i zapoznaj się z naszymi propozycjami zabaw i wróżb Andrzejkowych. czytaj »
(bez nazwy) Jak zrobić sztuczną ranę na Halloween?
misia237 | 2011-10-24
Sztuczna rana może być fajnym dodatkiem do Twojego przebrania na Halloween. Nie jest trudna do wykonania. Większość rzeczy, które będą Ci do niej potrzebne zapewne znajdziesz w domu. czytaj »
Jak zrobić petardę z zapałek?
Neo200 | 2010-12-30
Nowy Rok już niedługo. Jeżeli szkoda Ci kasy na kupno petard, można je w prosty sposób zrobić w warunkach domowych... czytaj »
Szampan Jak pić szampana czyli o zasadach podawania szampana
gnommy21 | 2010-12-30
Szampan powinien być serwowany w kieliszkach wysokich i wąskich, aby zatrzymać jak największą liczbę bąbelków i aromatu. czytaj »
Znaleziono: 17