Sposoby na piękną i miękką skórę - sprawdź najlepsze zabiegi!

kacha  |   |  + 0  |  Ocena: (głosy: 0)

Już starożytni lekarze zauważyli, że nasz duch i ciało są powiązane siecią silnych zależności. Gdy choruje jedno – cierpi i drugie. Dlatego też zalecali powrót do harmonii ciała i duszy poprzez różne zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne. I dziś doceniamy odkrycia naszych przodków. Dlatego też gabinety SPA cieszą się wciąż rosnącą popularnością – zabiegi wykonywane w nich przynoszą ulgę zmęczonemu ciału i zbolałej duszy. Oto kilka przykładowych zabiegów.

Masaże

W salonie SPA wykonacie przede wszystkim masaż relaksacyjny. Ma on na celu głęboko odprężyć mięśnie naszego ciała, poprawić przepływ krwi i limfy i polepszyć nasze samopoczucie.

Masaże wykonuje się z użyciem ciepłej oliwki do ciała, rozgrzanego wosku świecy, gorących kamieni lub wonnych olejków. Umiejętne połączenie kojącego działania masażu z ciepłem, zapachami i muzyką relaksacyjną przynosi głębokie uczucie rozluźnienia i poprawia funkcjonowanie całego organizmu.

Zabieg czekoladowy

Idealny zabieg nawilżający, ujędrniający i nawilżający. Czekolada działa antydepresyjnie, pobudza organizm do produkcji hormonów szczęścia. Zabieg polega na wykonaniu peelingu cukrowego, maski na bazie gorzkiej czekolady, a na zakończenie masaż relaksacyjny. Tak wykonany zabieg, pobudza zmysły i wprawia w dobry humor. Zabieg świetnie nadaje się po by odświeżyć ciało i umysł po cięzkim dniu.

 Balneoterapia

Pod tą nieco dziwną nazwą kryją się kąpiele. Polecane osobom zmęczonym fizycznie, spiętym. Kąpiele wykonywane są z zastosowaniem wody morskiej i mineralnej oraz pochodnych torfu. Ciepła woda otwiera pory skóry i przyspiesza krążenie krwi, a minerały z wody i torfu przedostają się do naszego ciała.

Hydromasaż

Podobnie jak balneoterapia, wykorzystuje pozytywny wpływ wody na nasz organizm. Z tą jednak różnicą, że do hydromasażu dodaje się pachnące olejki oraz, dla wzmocnienia efektu rozluźnienia, dołącza się pęcherzyki powietrza, które masują całe ciało.

Fototerapia

Często zapominamy o tym, jak istotne dla naszego organizmu jest światło. Spędzamy całe dnie w biurach i domach, przy sztucznym oświetleniu. Dlatego też warto wybrać się do SPA na fototerapię. Dzięki stosowaniu odpowiedniego światła skóra staje się jędrniejsza, lepiej ukrwiona, a dzięki temu - bardziej odporna na zakażenia drobnoustrojami chorobotwórczymi.

Refleksologia

Polega na uciskaniu konkretnych punktów na dłoniach i stopach. Stymuluje się w ten sposób poszczególne organy i gruczoły w ciele do pracy. To zabieg szczególnie polecany osobom przemęczonym i o obniżonej odporności, gdyż mocno mobilizuje organizm do walki z chorobą.

Peelingi

Peeling to ważny zabieg na skórę, który pomaga usunąć z niej zanieczyszczenia, martwy naskórek i toksyny. Odmładza ją, ujędrnia, delikatnie masuje i pobudza. Po zabiegu czujemy się wypoczęci i młodsi.

Kriolipoliza

To, mówiąc krótko, zamrażanie komórek tłuszczowych nagromadzonych w naszym organizmie. To metoda nieinwazyjna, polega na miejscowym schłodzeniu tkanek do temperatury +3 stopni Celsjusza. W takiej temperaturze komórki tłuszczowe rozpadają się i są wydalane przez organizm. To metoda dla osób odchudzających się. Będąc w Szczecinie możesz wykonać ten zabieg w Centrum Zdrowia i Urody Odnowa Turzyn.

Terapia promieniami lasera

Stosowana w usuwaniu pękniętych naczynek na nogach, dekolcie czy twarzy. Pozwala pozbyć się fioletowych „pajączków”. Laserowo możemy także usunąć owłosienie wybranej partii ciała.

Bogata oferta salonów SPA gwarantuje dobre samopoczucie każdemu, kto zechce skorzystać z zabiegów. Aby efekt był idealny, a my wypoczęci, wypielęgnowani i odprężeni - warto zdecydować się na dwu- lub trzydniowy pobyt w centrum odnowy-

 

 

Polecane strony

Kriolipoliza - Gabinet Odnowy w Szczecinie
Zapisz się na kriolipolizę w Szczecińskim Centrum Zdrowia i Urody Odnowa Turzyn

Oceń poradę: Przydatna Nie polecam

Komentarze

Zostaw komentarz:


Najnowsze porady