Podobne porady

Czy idąc na przyjęcie powinniśmy coś przynieść gospodarzom domu?

bartosz | 2008-04-05 19:55

Idąc na przyjęcie powinniśmy przynieść pani domu kwiaty, a panu domu podarować jakiś trunek, jeżeli oczywiście znamy jego gust. Jeżeli... czytaj »

Znaleziono: 81
Sztućce Jak się zachować na przyjęciu?
Poradopedia.pl | 2011-03-19
Przyjęcia możemy podzielić na takie, które odbywają się na stojąco oraz na siedząco. Aby przyjęcie było w pełni udane należy je odpowiednio zaplanować i zorganizować. Zasady savoir vivre w tym przypadku dotyczą nie tylko gości ale też gospodarzy. czytaj »
Prezent Zasady wręczania prezentów ślubnych
Iza_B | 2010-12-29
Jednym z ważniejszych punktów ceremonii zaślubin i wesela jest wręczanie prezentów Młodej Parze. Istnieje wiele poradników opisujących zasady wręczania prezentów tak, by nie popełnić gafy. czytaj »
Jak pozbyć się gości?
grah22 | 2007-12-04
Aby dać do zrozumienia gościom że są już nieproszeni, możemy: 1)powiedzieć że mamy za X czasu ważne spotkanie, 2... czytaj »
Recykling Trzy kroki do bycia ekologiczną panią domu
SferaPRT | 2017-08-25
Na przestrzeni minionych lat ekologia z nieśmiałego trendu zmieniła się w jedną z głównych tendencji, która przenika wszystkie sfery naszego życia. Produkty eko to dopiero pierwszy przystanek na drodze do codziennej harmonii z przyrodą. czytaj »
Porada id 4732 Pomysły na szybkie prezenty
Gastrosfera | 2016-01-04
W grudniu nasze myśli najczęściej krążą wokół jednego tematu. Prezentów! Co komu kupić, czy się spodoba, czy na pewno to dobry wybór? Zakłopotanie staje się jeszcze większe, gdy dni ubywa a lista osób do obdarowania się nie zmniejsza. Właśnie dla tych osób stworzyliśmy ten poradnik, który podpowie jak wybrnąć z tej sytuacji z klasą. czytaj »
Porada id 4686 Świąteczne Polaków zwyczaje
mwymn | 2015-12-18
Czyli jak Polacy kupują prezenty pod choinkę czytaj »
Porada id 4566 5 odsłon domowego stołu
Gastrosfera | 2015-11-04
Lubisz organizować domowe przyjęcia, jednak czasami brakuje Ci pomysłu na dekorację stołu? Podpowiadamy jakich trików użyć, by Twoja aranżacja zachwyciła gości. czytaj »
Porada id 4103 Sprawdź, jak zorganizować idealny Dzień Kobiet
Sfera | 2015-03-06
Dzień Kobiet to idealna okazja do spotkania z przyjaciółkami. To święto kobiet, dlatego dziećmi, psem i zmywaniem mogą zająć się mężczyźni. Na co dzień mamy tysiące spraw na głowie, warto więc oderwać się od codzienności chociaż na jeden wieczór. Podpowiadamy, jak urządzić idealne babskie spotkanie. czytaj »
Czekoladowy prezent pod choinkę
slodki | 2014-12-18
Święta to cudowny czas, pełen magii, ciepła i radości. Kojarzą nam się z rodzinną atmosferą, prószącym śniegiem, przystrajaniem choinki. Nieodłącznie towarzyszą im także fantastyczne zapachy: goździków, bakalii, cynamonu i kakao. czytaj »
Prezent Co zrobić z nietrafionym prezentem świątecznym?
sprzedajemypl | 2013-12-29
Książka, którą już masz na swojej półce, za mały sweter a może perfumy, które w ogóle Ci się nie podobają? Jeśli i w tym roku otrzymałeś nietrafiony prezent – nie chowaj go głęboko w szafie tylko sprzedaj! czytaj »
Znaleziono: 81