relacje

Znaleziono: 8
Przepraszam Jak przeprosić we właściwy sposób
Poradopedia.pl | 2015-12-02
Wszyscy popełniamy błędy i zdarza nam się urazić lub skrzywdzić innych. Trzeba umieć przyznać się do błędu i ... przeprosić. Przeprosiny wydają się banalną czynnością, a jednak często nie odnoszą oczekiwanego efektu. Jak powinny wyglądać przeprosiny? czytaj »
Słuchanie - nie słucha Dlaczego nikt Ciebie nie słucha
Poradopedia.pl | 2015-10-13
Czy czasami masz wrażenie, że nikt Ciebie nie słucha? Myśli Twojego rozmówcy błądzą gdzieś indziej? Sprawdź, czy powód nie leży po Twojej stronie i co możesz zrobić, aby inni bardziej uważnie słuchali tego, co masz do powiedzenia. czytaj »
Teściowa Jak być dobrą teściową
Poradopedia.pl | 2013-04-24
Nie potrafisz znaleźć wspólnego języka z synową lub zięciem? Z naszej porady dowiesz się, jak być dobrą teściową. czytaj »
Jak przepraszać?
Poradopedia.pl | 2013-03-25
Sprawienie drugiej osobie przykrości, zawodu czy bólu zawsze wymaga przeprosin. W naszej poradzie znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do takiej rozmowy i naprawić nadszarpniętą relację. czytaj »
Złamana obietnica Dotrzymywanie obietnic - kiedy dawać i jak dotrzymywać słowa
Poradopedia.pl | 2013-03-05
Ze składaniem obietnic bywa różnie - jedni zawsze dotrzymują danego słowa, innym przychodzi to z wielkim trudem. Z naszej porady dowiesz się, dlaczego warto realizować złożone sobie i innym ludziom obietnice. czytaj »
Jak wytrzymać z teściową pod jednym dachem?
Poradopedia.pl | 2011-06-08
Teściowa - obiekt złośliwych komentarzy i żartów, niestety nie dla wszystkich śmiesznych. Jeśli i Ty mieszkasz z teściową pod jednym dachem, zapoznaj się ze wskazówkami jak postępować, żeby Wasze relacje były jak najlepsze. czytaj »
Samotność Jak poradzić sobie z samotnością?
Iza_B | 2010-12-07
Może spotkać każdego bez względu na wiek, pochodzenie, status społeczny i wykształcenie – samotność. Doskwiera zarówno singlom jak i osobom będącym w związkach, bogatym i biednym. Głównie od nas samych zależy czy zgadzamy się z takim stanem i jak długo ma on trwać. Jak sobie zatem radzić z samotnośc czytaj »
Jak polubić teściową?
Iza_B | 2010-12-06
Teściowa – dla jednych niekończący się temat żartów. Dla innych chodzący konflikt albo wręcz odwrotnie druga matka i prawdziwa przyjaciółka. Jaka naprawdę jest teściowa, czy da się z nią żyć i czy można ją polubić? czytaj »
Znaleziono: 8