kąpiel

Znaleziono: 5
Pod prysznicem Dlaczego nie powinieneś kąpać się codziennie
Poradopedia.pl | 2016-01-27
Wiele osób jest przekonanych, że codzienna kąpiel jest wskazana ze względów higienicznych. Każdy chce być czysty, ładnie pachnieć i być zdrowy. Okazuje się, że codzienna kąpiel wcale nie jest dobra dla naszego zdrowia. czytaj »
Dziecko w wodzie Jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci w wodzie
Poradopedia.pl | 2013-08-23
W okresie letnim dochodzi do wielu wypadków nad wodą z udziałem dzieci. Zobacz jak zadbać o bezpieczeństwo Twoich dzieci i nauczyć je ważnych zasad bezpieczeństwa. czytaj »
Kran i kąpiel Temperatura wody w kąpieli
Poradopedia.pl | 2013-04-23
Skóra ciała oraz włosy potrzebują odpowiedniego traktowania nie tylko po kąpieli, ale też w jej trakcie. Dlatego istotne znaczenie ma temperatura wody, w jakiej się myjesz. Dzięki naszym wskazówkom, wybierzesz najlepszą dla siebie. czytaj »
Zimowa kąpiel postawi cię na nogi
inplusPR | 2013-02-12
Podobno już w starożytności kobiety z wyższych sfer mogły dzięki nim poszczycić się gładką, alabastrową skórą. Dlatego kąpiele zdrowotno-relaksacyjne, bo o nich mowa, warto na stałe włączyć do zimowego repertuaru zabiegów pielęgnacyjnych. czytaj »
W jakiej temperaturze kąpać niemowle?
rbrys | 2006-07-16
Idealna temperatura do kąpieli niemowląt to 38 stopni celcjusza. Warto zaopatrzyć się w termometr, ale nie ma potrzeby aby tak... czytaj »
Znaleziono: 5