kradzież

Znaleziono: 7
(bez nazwy) Przed wyjazdem na święta i Sylwestra zabezpiecz swój dom
SferaPRT | 2016-12-09
W okresie świąteczno-noworocznym często podróżujemy. Wyjeżdżamy na spotkania rodzinne lub udajemy się na wypoczynek w góry czy za granicę. Dłuższa nieobecność to niestety okazja dla złodziei. W pustym domu lub mieszkaniu może także dojść do zdarzeń losowych, takich jak pożar czy zniszczenia spowodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Jak przygotować się na świąteczny lub sylwestrowy wyjazd, by nie martwić się o pozostawiony dobytek? czytaj »
(bez nazwy) Zabezpiecz ogród przed zimą i… złodziejem
SferaPRT | 2016-11-28
Okres jesienno-zimowy to czas kiedy do garażu i ogrodowej komórki chowamy nieużywane już sprzęty sportowe, meble i narzędzia ogrodowe. Chronimy je w ten sposób przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, ale również kradzieżą – zjawiskiem szczególnie nasilającym się przed świętami. Na celowniku złodziei znajdują się też rzadziej odwiedzane ogródki działkowe. Jak zadbać o ich bezpieczeństwo w tym trudnym okresie? czytaj »
Karty kredytowe Jak szybko zastrzec kartę płatniczą
Poradopedia.pl | 2014-01-23
Od 1 stycznia 2014 roku możesz znacznie łatwiej i szybciej zastrzec kartę płatniczą. Niezależnie od banku dzwoń na numer 828 828 828. czytaj »
Odcisk dłoni Kradzież tożsamości - poznaj zagrożenia
Poradopedia.pl | 2013-03-19
Kradzież tożsamości to coraz częstsze i niezwykle groźne zjawisko. Złodzieje, aby dostać Cię do Twoich danych osobowych stosują przeróżne metody. Poznaj zagrożenia z tego wynikające oraz sposoby zabezpieczania się przed nimi. czytaj »
Portfel Jak nie dać się okraść kieszonkowcom
Poradopedia.pl | 2012-11-09
Jak wiadomo, okazja czyni złodzieja. Nie kuś więc losu i postępuj tak, by nie dać się okraść. Z naszej porady dowiesz się, jak działają kieszonkowcy i co robić, by uniknąć ich ataku. czytaj »
Złodzieje samochodów - jak się przed nimi chronić?
Poradopedia.pl | 2012-03-15
Przed kradzieżą auta można chronić się na różne sposoby. Podpowiadamy, jak utrudnić złodziejowi "pracę". czytaj »
Karty kredytowe Skimming - nielegalne kopiowanie kart płatniczych w bankomacie
Poradopedia.pl | 2008-08-12
Karty płatnicze, kody PIN oraz bankomaty zostały wprowadzone z myślą o zapewnieniu klientom bezpieczeństwa i wygody w korzystaniu ze środków... czytaj »
Znaleziono: 7