nauka

Znaleziono: 56
Flaga angielska - Wielka Brytania Język angielski - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-07-18
Warto uczyć się języków obcych, aby móc się swobodnie porozumiewać za granicą. Przedstawiamy podstawowe zwroty z języka angielskiego, dzięki którym będziesz mógł bez problemu zapytać o drogę lub najbliższą stację metra. czytaj »
dziecko z książką Jak wytłumaczyć dziecku mnożenie i dzielenie?
Poradopedia.pl | 2011-05-27
Twoje dziecko umie już dodawać i odejmować? Pora więc aby nauczyło się mnożenia i dzielenia. Sprawdź jak wytłumaczyć dziecku te działania. czytaj »
Flaga angielska - Wielka Brytania Darmowe programy do nauki języka angielskiego dla dzieci
Poradopedia.pl | 2011-05-06
W Internecie znajduje się wiele programów umożliwiających dzieciom naukę języka angielskiego za darmo. Sprawdź jakie to programy i skąd można je pobrać. czytaj »
Darmowe programy do nauki języka angielskiego
Poradopedia.pl | 2011-05-05
Uczysz się języka angielskiego a może masz zamiar dopiero zacząć? Wypróbuj darmowe programy, dzięki którym przyswoisz angielskie słownictwo i gramatykę. czytaj »
Jak zapamiętywać informacje?
Iza_B | 2011-04-09
Masz problem z zapamiętywaniem informacji? Zapoznaj się ze wskazówkami jak ćwiczyć umysł, by poprawić pamięć. czytaj »
Obliczanie podatku Jak się przygotować do matury?
Poradopedia.pl | 2011-04-04
Wkrótce matura a Ty nie wiesz jak się zabrać do nauki? Przeczytaj poniższy tekst a wskazówki w nim zawarte na pewno pomogą Ci się dobrze przygotować do najważniejszego egzaminu. czytaj »
dziecko z książką Szkoła podstawowa - państwowa czy prywatna?
Poradopedia.pl | 2011-03-03
Wybierając odpowiednią szkołę dla dziecka, rodzice mają do wyboru placówki państwowe i prywatne. Zarówno jedne jak i drugie mają swoje zalety i wady. czytaj »
dziecko z książką Jak nauczyć dziecko czytać?
Iza_B | 2010-12-05
Jednym z najważniejszych zadań związanych z wychowywaniem dziecka jest nauka czytania. By stanąć na wysokości zadania potrzebny jest czas oraz cierpliwość opiekunów. czytaj »
Pływanie Jak nauczyć się pływać?
Iza_B | 2010-11-30
Nauka pływania nie jest wcale łatwą sprawą. Dorośli w przeciwieństwie do dzieci, mogą mieć z tym większe problemy. Najważniejsze jest przełamanie oporów, regularne ćwiczenia i nie poddawanie się mimo pierwszych porażek. czytaj »
Motywacja, czyli porady dla leniwych.
Kuba | 2010-03-12
Wyjście na trening w deszczowy dzień może odstraszyć niejednego biegacza, podobnie jak ćwiczenia brzuszków w sobotni poranek. Oto kilka rad dla leniwych. czytaj »
Znaleziono: 56