nauka

Znaleziono: 56
Dziecko nauka i zabawa Jak nauka języka obcego wpływa na rozwój dziecka?
Poradopedia.pl | 2012-02-20
Nauka języka obcego ma bardzo istotny wpływ na rozwój dziecka, dlatego warto by rodzice odpowiednio wcześnie podjęli decyzję o edukacji... czytaj »
Jak się nauczyć mówić wyraźnie? Jakie ćwiczenia?
Poradopedia.pl | 2012-01-23
Przedstawiamy ćwiczenia, dzięki którym Twoja wymowa stanie się wyrazista i zrozumiała dla otoczenia. czytaj »
dziecko z książką Jak zmotywować się do nauki?
Poradopedia.pl | 2011-11-01
Jeśli masz przed sobą klasówkę, sesję, maturę lub inny egzamin - przeczytaj naszą poradę. Podpowiadamy jak zmotywować się do nauki. czytaj »
Jak bezwzrokowo pisać na klawiaturze?
Poradopedia.pl | 2011-10-31
Chcesz szybko opanować bezwzrokowe pisanie na klawiaturze? Podpowiadamy, jak powinno wyglądać ułożenie palców i z jakich programów warto korzystać, aby zostać mistrzem klawiatury. czytaj »
Mama z dziećmi Jak wybrać dobrego korepetytora?
Poradopedia.pl | 2011-09-27
Masz problemy albo zaległości w nauce? A może chciałbyś zgłębić nabytą do tej pory wiedzę? Nie pozostaje Ci nic innego jak poszukać dobrego korepetytora, który poprowadzi naukę we właściwym kierunku. Jak znaleźć dobrego korepetytora, przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Jak motywować uczniów do nauki?
Poradopedia.pl | 2011-09-01
Uczniowie zmotywowani do nauki osiągają lepsze wyniki i chętnie rozwijają swoje zainteresowania. Jak powinni postępować nauczyciele, aby pobudzić do działania również tych znudzonych i niezaciekawionych tematem uczniów? Przedstawiamy sposoby motywowania uczniów do nauki. czytaj »
Jak nauczyć się śpiewać?
Poradopedia.pl | 2011-08-30
Twoją pasją jest śpiewanie, ale martwisz się o jakość swojego głosu? Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz! Tylko w ten sposób możesz zrealizować swoje marzenia o karierze wokalnej. czytaj »
Flaga Hiszpanii Język hiszpański - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-07-20
Przedstawiamy najczęściej używane zwroty, które warto znać udając się do krajów hiszpańskojęzycznych. czytaj »
Flaga włoska Język włoski - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-07-19
Włoski jest językiem urzędowym we Włoszech, Szwajcarii, San Marino, Watykanie; można się nim porozumieć również w byłych koloniach włoskich, m.in.: Albanii, Libii czy Somalii. Poniżej przedstawiamy najczęściej używane zwroty w tym języku. czytaj »
Flaga Niemiec Język niemiecki - podstawowe zwroty
Poradopedia.pl | 2011-07-19
Poniższy artykuł ma na celu ułatwić komunikację w języku niemieckim, osobom wyjeżdżającym za granicę. Zawiera podstawowe zwroty używane w codziennym życiu. czytaj »
Znaleziono: 56