nauka

Znaleziono: 56
Książki Sesja egzaminacyjna - jak szybko i łatwo zaliczyć sesję
Poradopedia.pl | 2013-01-22
Sesja egzaminacyjna najczęściej poprzedzona jest nieprzespanymi nocami, ogromnym stresem i przemęczeniem. Ale nie musi tak być - dzięki naszym wskazówkom szybko i łatwo zaliczysz każdy egzamin. czytaj »
Jak robić dobre notatki
Poradopedia.pl | 2012-10-31
Nie możesz odszukać ważnych informacji, ze zrobionych przez Ciebie notatek? Jeśli tak, powinieneś zmienić technikę notowania. W naszej poradzie znajdziejsz kilka metod na dobre notatki. czytaj »
Jak napisać opowiadanie
Poradopedia.pl | 2012-10-31
Jeśli nie jesteś zbyt mocny w pisaniu opowiadań, skorzystaj z naszych wskazówek. Dzięki nim, bez problemu stworzysz własne dzieło literackie. czytaj »
Studia - wyższe wykształcenie Jak studiować - poradnik dla nowych studentów
Poradopedia.pl | 2012-09-18
Studia wyższe to dla większości osób najpiękniejszy okres w życiu - ciekawi ludzie, szalone imprezy, ale też ciężka praca. Jak w tym wszystkim ma się odnaleźć nowy student? czytaj »
Dzieci,czytanie i nauka Dysleksja a nauka języków obcych
inplusPR | 2012-06-29
Aby nauka języków obcych przynosiła zadowalające rezultaty, powinna opierać się na zróżnicowanych formach aktywności – szczególnie w przypadku dzieci z dysleksją. W jaki więc sposób powinniśmy je uczyć? czytaj »
Słownik języka angielskiego Egzamin z języka obcego - czy jest możliwy bez stresu?
inplusPR | 2012-05-08
Największe obawy uczniów, przystępujących do testów maturalnych z języków obcych wzbudza konieczność posługiwania się specjalistycznym słownictwem. Można by było zaoszczędzić nastolatkowi nerwów - gdyby lekcje językowe rozpocząć z nim już we wczesnym dzieciństwie. czytaj »
Nauka z dzieckiem Co sześciolatek powinien umieć, zanim pójdzie do szkoły?
Poradopedia.pl | 2012-04-28
Wahasz się, czy wysłać swojego sześciolatka do szkoły? Podpowiadamy, jakie cechy i zachowania świadczą o gotowości dziecka do podjęcia nauki w pierwszej klasie podstawówki. czytaj »
Jak nauczyć dziecko jeść - wskazówki
Wellnessday | 2012-04-26
Nauka samodzielnego jedzenia to spore wyzwanie i dla mamy i dla maluszka. Jak zachęcić dziecko do jedzenia? Jak ułatwić mu korzystanie z kubeczka czy maleńkich sztućców? Przeczytaj kilka istotnych wskazówek. czytaj »
Dziecko nauka i zabawa Zabawna nauka
Poradopedia.pl | 2012-03-29
Każdy maluch to potencjalny geniusz. Do szóstego roku życia, jego mózg przyswaja informacje bez większego wysiłku. Jak wykorzystać ciekawość dziecka i potrzebę nowych wrażeń? czytaj »
Nauka z dzieckiem Nauka dziecka najlepiej z rodzicami
Poradopedia.pl | 2012-02-24
Nauka języka obcego, także wśród dzieci, wymaga ciągłego utrwalania zdobytej wiedzy. By pomóc maluchom potrzebna jest pomysłowość oraz zaangażowanie rodziców. Oto kilka sposobów na zmianę codziennej rutyny. czytaj »
Znaleziono: 56