odszkodowanie

Znaleziono: 9
Podróż samochodem z rodziną Czym jest ubezpieczenie komunikacyjne NNW i dlaczego warto je wykupić?
Poradopedia.pl | 2012-06-26
W trosce o własne, jak i pasażerów bezpieczeństwo, warto posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Z naszej porady dowiesz się o przedmiocie, kosztach i zaletach ubezpieczenia NNW. czytaj »
Jak uzyskać odszkodowanie za zły stan drogi?
Poradopedia.pl | 2012-05-07
Jeśli uszkodziłeś auto na dziurawej drodze, masz prawo dochodzić odszkodowania. Przeczytaj naszą poradę, a dowiesz się do kogo złożyć odpowiedni wniosek. czytaj »
Przepisy prawa Jak ubiegać się o odszkodowanie za błędy lekarskie?
Poradopedia.pl | 2012-03-26
W wyniku lekarskiego błędu (niewłaściwej diagnozy lub leczenia) można starać się o wypłatę odszkodowania. Podpowiadamy, gdzie złożyć wniosek o ustalenie zdarzena medycznego. czytaj »
Przepisy prawa Odszkodowanie za upadek na nieodśnieżonym chodniku
Poradopedia.pl | 2012-01-29
Ucierpiałeś w wyniku upadku na nieodśnieżonym chodniku? Jeśli zarząd dróg, spółdzielnia mieszkaniowa lub zarządca kamienicy nie dopełnili obowiązku odśnieżania chodników, Ty możesz domagać się odszkodowania. czytaj »
Nowy samochód Ucieczka sprawcy wypadku - jak uzyskać odszkodowanie?
Poradopedia.pl | 2011-08-09
Miałeś stłuczkę a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się jak uzyskać odszkodowanie w takiej sytuacji. czytaj »
Czy mam szansę na odszkodowanie, jeśli sąsiad zaleje mi mieszkanie?
teresa | 2006-09-28
Oczywiście, że ma pan(i) szansę na odszkodowanie. Trzeba poprosić sąsiada o nazwę firmy ubezpiczeniowej i numer polisy. Zwraca się... czytaj »
Co z odszkodowaniem w przypadku włamania bez śladów?
madzien | 2006-08-14
Według mojej wiedzy są tylko dwie takie sytuacje. Pierwsza to, gdy ktoś bezprawnie wszedł w posiadanie kluczy (co trzeba wykazać... czytaj »
Czy mogę się domagać odszkodowania za opóźnienie lotu?
zaba | 2006-07-18
W przypadków znacznych opóźnień większych niż 2 godziny dla lotów na trasach do 1500 km, 3 godziny dla lotów na... czytaj »
Odszkodowanie domu po pożarze - w wysokości rzeczywistej, czy pomniejszonej o zużycie?
ammel | 2006-05-30
Jeżeli zawarto umwę ubezpieczenia domu osób fizycznych, a dom był ubezpieczony w wartości rzeczywistej, to przy wyliczeniu odszkodowania będzie uwzględniane... czytaj »
Znaleziono: 9