opony

Znaleziono: 13
Zużyta opona Jak pozbyć się zużytych opon
Poradopedia.pl | 2020-04-13
Zużyte opony nie wolno wyrzucać do śmieci komunalnych, ani do kosza dla tworzyw sztucznych. Co w takim razie zrobić ze starymi oponami? czytaj »
(bez nazwy) Raport specjalny Skąpiec.pl: Opony
Poradopedia.pl | 2013-12-18
Serwis Skąpiec.pl sprawdził, które opony osobowe były najchętniej wybierane przez internatów w ostatnich miesiącach i przygotował raport specjalny poświęcony tej właśnie kategorii produktowej. Zobacz na co najczęściej zawracają uwagę oraz jakie parametry opon preferują zmotoryzowani użytkownicy serwisu. czytaj »
Oznakowanie opon w Uni Europejskiej Nowe oznaczenie opon w UE
Poradopedia.pl | 2013-05-08
Od 1 listopada 2012 roku weszło rozporządzenie UE nakładające obowiązek etykietowania opon, aby zawierały one istotne informacje dotyczące użytkowania opon. czytaj »
Opony Jak prawidłowo przechowywać opony i koła?
Poradopedia.pl | 2012-11-26
Zmiana opon z letnich na zimowe (i na odwrót) oznacza koszty nie tylko wymiany, ale także przechowania opon. Jeżeli chcesz zaoszczędzić, przeczytaj jak prawidłowo przechowywać opony, aby zachować je w dobrym stanie i nie zniszczyć. czytaj »
Samochód w śniegu Jak przygotować samochód do zimy?
Poradopedia.pl | 2011-12-05
Przeczytaj naszą poradę, a dowiesz się jak przygotować samochód do nadchodzącej zimy. czytaj »
Opona na oblodzonej drodze Kiedy należy wymienić opony na zimowe?
Poradopedia.pl | 2011-10-20
Kiedy robi się coraz zimniej i pojawiają się pierwsze przymrozki, to najwyższa pora, aby pomyśleć o zmianie opon letnich na zimowe. czytaj »
Opony Bezpieczny jednoślad, czyli dlaczego opony są najważniejsze
StartBull | 2011-06-20
  Korki od szampanów rozpoczynające sezon motocyklowy już dawno wystrzelone. Kilka miesięcy temu na ulicach dosłownie zaroiło się od jednośladów... czytaj »
Bezpieczny jednoślad, czyli dlaczego opony są najważniejsze?
StartBullPR | 2011-06-15
Korki od szampanów rozpoczynające sezon motocyklowy już dawno wystrzelone. Kilka miesięcy temu na ulicach dosłownie zaroiło się od jednośladów. Zapewne część zapalonych motocyklistów... czytaj »
Opony zużyte Co wpływa na zużycie opon
Poradopedia.pl | 2011-02-08
Szybkość z jaką opony będą ulegały zużyciu zależy od wielu czynników. Przeczytaj o nich i wydłuż żywotność swoich opon. czytaj »
Opona Czy warto kupować opony zimowe? Przy jakich warunkach pogodowych są one naprawdę skuteczne?
Poradopedia.pl | 2010-11-25
Zależy od klimatu - jeżeli mieszkamy w miejscu, gdzie zima jest długa, przez wiele dni utrzymuje się temperatura poniżej 7 stopni... czytaj »
Znaleziono: 13