przepisy drogowe

Znaleziono: 5
Samochód Zasady bezpiecznej jazdy samochodem
Poradopedia.pl | 2012-08-12
Na drodze liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Zasiadając za kierownicą trzeba myśleć nie tylko o sobie, ale i o innych uczestnikach ruchu. Z naszej porady dowiesz się, jak jeździć bezpiecznie i zawsze dotrzeć do celu. czytaj »
Korek Rady dla początkujących kierowców
Poradopedia.pl | 2012-08-11
Po zdanym egzaminie na prawo jazdy, dopiero teraz zacznie się prawdziwa szkoła. Znajdziesz się na drodze oko w oko z bardziej doświadczonymi kierowcami, którzy często jeżdżą zbyt szybko, zajeżdżają drogę, a nawet wymuszają pierwszeństwo. Jak w tym wszystkim masz odnaleźć się Ty - świeżo upieczony kierowca? czytaj »
Rower Zasady bezpiecznej jazdy rowerem
Poradopedia.pl | 2012-08-10
Rowerzyści, podobnie jak kierowcy muszą poruszać się po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Poznaj więc zasady bezpiecznej jazdy na rowerze. czytaj »
Dziecko na rowerze a przepisy
Poradopedia.pl | 2012-05-22
Twoje dziecko uwielbia jeździć na rowerze? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak powinni poruszać się po drogach publicznych nieletni rowerzyści. czytaj »
Foteliki samochodowe - do jakiego wieku bądź wzrostu trzeba przewozić w nich dziecko?
mee1 | 2006-06-01
Podaje stosowny przepis regulujący tą kwestie: Art. 39. 3. W pojeździe samochodowym wyposażonym w pasy bezpieczeństwa, dziecko w wieku... czytaj »
Znaleziono: 5