rozwój

Znaleziono: 10
Dziecko nauka i zabawa Tradycyjna zabawa wpływająca na rozwój dziecka
sensigray | 2019-07-29
Dzieci już od pierwszych chwil życia uwielbiają być bujane. Gdy tuż po urodzeniu bierzemy maluszka na ręce, automatycznie kołyszemy się z nogi na nogę, chcąc go uspokoić. Instynktownie wiemy, że ma to na niego pozytywny wpływ? Co tak niezwykłego jest w tym ruchu i jakie korzyści przynosi dla rozwoju naszej pociechy? czytaj »
Ciasto Sernik Kierunki rozwoju polskiego cukiernictwa, czyli tradycja w nowoczesnym wydaniu
Karolina_Nowosielska | 2018-07-05
Branżę piekarniczo-cukierniczą w Polsce od zawsze charakteryzuje przywiązanie do tradycji. Nic więc dziwnego, że wkroczenie w XXI wiek dla wielu jej przedstawicieli nie było zadaniem łatwym. Problemem okazały się nie tylko nowinki technologiczne, jak usprawniające kontakt z klientem profile społecznościowe czy e-sprzedaż, ale także sytuacja gospodarcza, w której znalazła się branża na przełomie wieków. czytaj »
Czytanie książek Dlaczego czytanie jest ważne
Poradopedia.pl | 2013-04-08
Czytanie to jedna z najważniejszych umiejętności, jaką zdobywamy w szkole. Zobacz, co dobrego możesz mieć z czytania książek. czytaj »
Gadu-gadu z niemowlakiem
inplusPR | 2012-07-17
Inteligencja emocjonalna dzieci rozwija się znacznie szybciej niż ich umiejętności lingwistyczne. Oznacza to, że maluch już od pierwszych miesięcy życia zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, choć nie potrafi jeszcze o nich mówić. W jaki sposób możemy więc je odczytać? czytaj »
Jak dbać o rozwój dzieci latem
inplusPR | 2012-07-15
Dziecięca niechęć do zdobywania wiedzy może mieć różne przyczyny. Jednak złe oceny w szkole nie zawsze są wynikiem lenistwa, czy też braku zdolności i talentu. W jaki sposób pomóc dzieciom „odkrywać świat”? czytaj »
dziecko z książką Rozwój dziecka - jak dostrzec i rozwijać talent
inplusPR | 2012-04-27
Przyszłe zainteresowania i pasje dziecka można rozpoznać już w pierwszym okresie jego rozwoju. Warto więc dokładnie obserwować zachowania malucha, by poznać jego predyspozycje. czytaj »
Kalendarz ciąży - jak rozwija się Twoja ciąża?
Neo200 | 2007-02-21
Załączam poniżej link do kalendarza ciąży - czyli jak rozwija się płód tydzień po tygodniu. czytaj »
Mój syn niedługo skończy 4 miesiące.Jeszcze dwa tygodnie temu gdy chwyciłam go za rączki to podnosił sie do siadu.Teraz wogóle nie chce tak robić i podnosi do góry pupę zamiast głowy.Czy to jest normalne?
lula78 | 2007-01-30
U mnie było to samo. Wstawała już do siadania, a później przez chyba miesiąc wogóle. Później jednak znowu zaczęła. Trudno... czytaj »
KIEDY DZIECKO POWINNO ZACZAC CHODZIC
hoody99 | 2007-01-29
Dziecko przeciętnie zaczyna chodzić ok. 12 miesiąca. Są jednak kraje, np. Kanada, gdzie w książkach jest napisane, że średnio przypada... czytaj »
Rozwój dziecka miesiąc po miesiącu
trinity | 2007-01-19
Przesyłam linka do artykułu jak rozwija się dziecko miesiąc po miesiącu - od pierwszego miesiąca aż do dwunastego. Napewno znajdziesz w... czytaj »
Znaleziono: 10