sylwester

Znaleziono: 17
Porada id 5398 Sylwestrowe tradycje Europy, czyli ciekawostki świętowania
Gastrosfera | 2016-12-28
Huczne zabawy, lampka szampana w gronie rodziny czy może romantyczna kolacja we dwoje? Przepisów na udanego sylwestra jest niemalże tyle ile dni w całym roku, a wieczór…tylko jeden! Co ciekawe ostatni dzień roku kalendarzowego nie zawsze jest obchodzony jako Sylwester . W zależności od kraju i tradycji, świętować można na różne sposoby, a uwierzcie - jest ich sporo! czytaj »
Impreza Jak z klasą urządzić Sylwestra i przyjęcie karnawałowe w domu?
SferaPRT | 2016-12-07
Zbliżający się wielkimi krokami Sylwester to tylko wstęp do dłuższego okresu karnawałowych zabaw. Wielkie bale, huczne imprezy czy wydarzenia kulturalne połączone z bankietem – opcji karnawałowego szaleństwa jest wiele. Często też przyjęcia karnawałowe organizujemy na własną rękę w domu. Z ciekawym menu i nietuzinkową dekoracją tzw. domówka może być równie udana co bal na wielkiej sali. I co najważniejsze – o wiele tańsza. czytaj »
Wieczór panieński Jak przygotować dom na imprezę sylwestrową?
Poradopedia.pl | 2011-12-29
Będziesz gospodarzem tegorocznej imprezy sylwestrowej? Przeczytaj nasze pomysły i wykorzystaj je, przygotowując dom na tę wyjątkową noc. czytaj »
Szampan Jak spędzić Sylwestra z ukochaną osobą?
Poradopedia.pl | 2011-12-02
Już niedługo przywitamy Nowy Rok. Aby sylwestrowa noc była w pełni udana, warto już dziś dobrze ją zaplanować. Przeczytaj poradę i wykorzystaj jeden z naszych pomysłów. czytaj »
Wieczór panieński Sylwestrowy zawrót głowy
PMK | 2011-11-22
Mimo, że do zabawy sylwestrowej zostało jeszcze trochę czasu, wiele osób już zastanawia się gdzie spędzić tę wyjątkową noc. Najwyższy czas, by rozejrzeć się za takim miejscem, nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Tym bardziej, że lokale już przyjmują zapisy. czytaj »
Szampan Uwaga na postanowienia noworoczne!
Poradopedia.pl | 2010-12-31
Według ekspertów organizacji zdrowia psychicznego "Mind" postanowienia noworoczne mogą przynieść więcej szkód niż pożytku. Wraz z początkiem roku wiele osób chce zmienić swoje życie na lepsze i stawia sobie wiele ambitnych celów. Cele te rzadko kiedy udaje nam się zrealizować, co jest źródłem frustr czytaj »
Jak zrobić petardę z zapałek?
Neo200 | 2010-12-30
Nowy Rok już niedługo. Jeżeli szkoda Ci kasy na kupno petard, można je w prosty sposób zrobić w warunkach domowych... czytaj »
Szampan Jak pić szampana czyli o zasadach podawania szampana
gnommy21 | 2010-12-30
Szampan powinien być serwowany w kieliszkach wysokich i wąskich, aby zatrzymać jak największą liczbę bąbelków i aromatu. czytaj »
Jakie są przesądy i zwyczaje związane z Sylwestrem?
hoody99 | 2007-12-28
Trzeba się też dobrze bawić i mieć cały dzień nastrój. To zapewni Ci humor i szczęście w najbliższym roku. czytaj »
Jakie są przesądy i zwyczaje związane z Sylwestrem?
vbn765 | 2007-12-28
Powinno się na sylwestra iść w nowej i ładnej bieliźnie, bo wtedy przez cały rok będziesz ładnie chodzić ubrana lub... czytaj »
Znaleziono: 17