Podobne porady

Pożyczki i kredyty gotówkowe

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej gotówki skorzystaj z naszego narzędzia i znajdź najlepszy kredyt gotówkowy dla Ciebie. zobacz »

Znaleziono: 29
Przepisy prawa Nowa ustawa o kredycie konsumenckim - od 18 grudnia 2011 r.
Poradopedia.pl | 2011-12-20
18 grudnia 2011 roku weszła w życie nowa Ustawa o kredycie konsumenckim. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jakich zmian dotyczy. czytaj »
W jaki sposób bank wylicza zdolność kredytową?
johnny | 2007-10-26
Przede wszystkim pod uwagę brane są średnie miesięczne dochody starającego się wsparcie finansowe z banku. Ich brak, bądź zbyt niski... czytaj »
Dom w zimie Dom na kredyt? Zobacz na co zwrócić uwagę!
pblechbud | 2019-12-28
Planujesz zakup lub budowę domu? Jeśli nie posiadasz odpowiednich środków, kredyt to rozwiązanie dla Ciebie! Dowiedz się, jakie warunki musisz spełnić, jak wybrać odpowiednią ofertę, a także jak uniknąć pułapek związanych z pożyczką. czytaj »
Porada id 4819 Polska „na garnuszku“
mwymn | 2016-02-12
W Polsce co piąta osoba dorosła mieszka z rodzicami. Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie PROFI CREDIT, w „hotelu u mamy” głównie zamieszkują synowie. czytaj »
Porada id 4754 Ferie na kredyt
mwymn | 2016-01-20
Zimą wydajemy więcej. Wiąże się to ze wzrostem rachunków za ogrzewanie i energię elektryczną. Do tego dochodzą świąteczne wydatki. czytaj »
Porada id 4686 Świąteczne Polaków zwyczaje
mwymn | 2015-12-18
Czyli jak Polacy kupują prezenty pod choinkę czytaj »
Porada id 4616 Wyniki wyborów a branża pożyczkowa
mwymn | 2015-11-23
Jak wyniki wyborów wpłyną na branżę pożyczkową czytaj »
Porada id 4602 Mądre pożyczanie – czyli co zrobić, aby nie wpaść w spiralę długów
mwymn | 2015-11-18
Pożyczanie pieniędzy nie jest niczym złym, o ile robimy to rozważnie. czytaj »
Porada id 4520 Na jaki cel pożyczają pieniądze Polacy
mwymn | 2015-10-19
Pożyczanie w Polsce stało się czymś zupełnie naturalnym. Dawniej pożyczaliśmy szklankę cukru od sąsiadki, a dziś bierzemy kredyt, by ów cukier zakupić samodzielnie. Jak wynika ze statystyk, ogrom czasu jaki spędzamy w pracy nie jest współmierny z otrzymywanym wynagrodzeniem. By sprostać realiom życia zadłużamy się. Zatem na co najczęściej pożyczamy pieniądze? czytaj »
Pieniądze w ręce Jak pożyczać pieniądze od przyjaciół i rodziny
Poradopedia.pl | 2013-12-03
Czasami sytuacja finansowa zmusza nas do poszukiwania pożyczki wśród znajomych i rodziny. Jak pożyczać, żeby nie zniszczyć wieloletnich przyjaźni i relacji w rodzinie? czytaj »
Konto bankowe Jak działa kredyt odnawialny?
Poradopedia.pl | 2012-11-28
Zaciąganie kredytu w banku wiąże się zwykle z wieloma wymogami i mnóstwem formalności. Dlatego, jeśli już musisz się zadłużać, korzystaj z jak najlepszych i najtańszych rozwiązań. Sprawdź, czy masz szansę na uzyskanie kredytu odnawialnego. czytaj »
Czym jest ubezpieczenie niskiego wkładu własnego?
Poradopedia.pl | 2012-08-18
Decydując się na kredyt hipoteczny w całości bądź z niewielką wpłatą własną trzeba wziąć pod uwagę koszty związane nie tylko ze spłacaniem comiesięcznych rat, ale też z innymi opłatami wymaganymi przez bank. Do takich należy m.in.: ubezpiecznie Niskiego Wkładu Własnego. czytaj »
Jak dostać kredyt studencki?
Poradopedia.pl | 2012-08-06
Studia to dość kosztowna inwestycja, ale jak już się zacznie - to nie warto z nich rezygnować. Jeśli brakuje Ci pieniędzy albo chciałbyś w coś zainwestować, skorzystaj z bardzo dogodnego kredytu studenckiego. Z naszej porady dowiesz się, jakie warunki musi spełnić student, aby otrzymać taką pomoc. czytaj »
Przepisy prawa Jak napisać wniosek o odroczenie terminu płatności rat?
Poradopedia.pl | 2012-03-27
Zaciągając kredyt, nie można przewidzieć swojej sytuacji finansowej za pięć, dziesięć, a tym bardziej dwadzieścia lat. Jeśli nie dajesz rady spłacać rat w terminie, poproś bank o odroczenie płatności. czytaj »
Obliczanie podatku Jak poprawić zdolność kredytową?
Poradopedia.pl | 2012-03-20
Banki skrupulatnie sprawdzają i oceniają zdolność kredytową. Podpowiadamy więc, jak ją poprawić aby bez problemu uzyskać wymarzony kredyt. czytaj »
Przepisy prawa Pożyczka przez Internet - na co uważać?
Poradopedia.pl | 2012-02-08
Decydując się na pożyczkę przez Internet, trzeba zachować szczególną ostrożność. Nie zawsze bowiem atrakcyjna wydawałoby się oferta, okazuje się być taką w rzeczywistości. Podpowiadamy, na co uważać przy zawieraniu umów na odległość. czytaj »
Rata kredytu hipotecznego – z czego się składa?
Poradopedia.pl | 2012-02-01
Spłacasz kredyt hipoteczny, a może masz zamiar dopiero się o taki starać? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, z czego składają się raty kredytu hipotecznego. czytaj »
Zasady udzielania kredytu wg programu "Rodzina na swoim" w roku 2012
Poradopedia.pl | 2012-01-25
Myślisz o zakupie własnego mieszkania na raty? Zapoznaj się z zasadami udzielania kredytu według programu rządowego "Rodzina Na Swoim" w 2012 roku. czytaj »
Jak szybko wziąć pożyczkę i nie wpaść w tarapaty finansowe
Poradopedia.pl | 2012-01-03
Pożyczka gotówkowa może być wyjściem z wielu sytuacji. Niestety, to co pożyczyłeś będziesz musiał oddać, dlatego dobrze się zastanów, czy stać Cię na płacenie comiesięcznej raty. Podpowiadamy, na co powinieneś zwrócić uwagę przy zaciąganiu kredytu gotówkowego, by nie wpaść w kłopoty. czytaj »
Skąd wziąć kredyt, gdy już jesteśmy zadłużeni?
jakbiegacpl | 2010-02-23
Nie zawsze udaje nam się przekonać bankiera o naszej wiarygodności i zdolności kredytowej. Warto wtedy zwrócić się do innych instytucji finansowych. Ale uwaga na odsetki! czytaj »
Znaleziono: 29

Zobacz także

Podobne kalkulatory i narzędzia: Porady w kategoriach: Porady oznaczone tagami: