psychologia

Znaleziono: 10
Nieśmiałość Jak pokonać nieśmiałość
Poradopedia.pl | 2012-09-26
Złe wychowanie, niska samoocena, porażki, brak pewności siebie i kompleksy to główne przyczyny nieśmiałości człowieka. Każde publiczne wystąpienie czy nawet rozmowa z drugim człowiekiem wiąże się z dużym wyzwaniem. Poniżej przedstawiamy sposoby na walkę z nieśmiałością. czytaj »
Krzyk Jak pozbyć się negatywnych emocji?
Poradopedia.pl | 2012-07-27
Większość z nas nie potrafi panować nad złymi emocjami, raniąc w ten sposób siebie i wszystkie osoby dookoła. A wystarczy kilka ćwiczeń, byśmy zaczęli pozytywnie postrzegać otaczający nas świat. czytaj »
Objawy molestowania seksualnego u dzieci
Poradopedia.pl | 2012-01-16
Otarcia naskórka, bóle brzucha czy infekcje jamy ustnej - to tylko niektóre z objawów mogących stanowić dowód molestowania seksualnego u dzieci. Przeczytaj naszą poradę, aby dowiedzieć się więcej na ten temat. czytaj »
Krzyk Jak przetrwać święta i nie zwariować?
Poradopedia.pl | 2011-12-09
Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia są zwykle bardzo nerwowe - sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, wybieranie prezentów. Podpowiadamy jak przetrwać święta i nie zwariować. czytaj »
Jak zwiększyć aktywność mózgu?
Poradopedia.pl | 2011-11-26
Na prawidłowe funkcjonowanie mózgu wpływa wiele czynników. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak można zwieszyć aktywność umysłową. czytaj »
Groźna twarz Jak wyleczyć się z kompleksów?
Poradopedia.pl | 2011-11-18
Kompleksy można mieć z różnych powodów. Jeśli i Ty cierpisz z powodu kompleksów, przeczytaj naszą poradę. Być może wada, z którą ciężko Ci się do tej pory żyło, od dziś stanie się Twoją największą zaletą. czytaj »
dziecko z książką Co zrobić gdy dziecko nas nie słucha?
Poradopedia.pl | 2011-09-27
Twoje dziecko Cię nie słucha? Przeczytaj naszą poradę i poznaj sposoby na nieposłusznego malca. czytaj »
Jak poradzić sobie po rozwodzie?
Poradopedia.pl | 2011-02-03
Rozwód jest bolesnym przeżyciem dla całej rodziny. Złość, smutek i brak poczucia bezpieczeństwa to najczęstsze uczucia jakie towarzyszą rozwodzącym się małżonkom, ale też ich dzieciom. Jak sobie zatem radzić w sytuacji, gdy rozpada się rodzina? czytaj »
Nieśmiałość Jak polubić siebie?
Poradopedia.pl | 2011-01-17
Nie akceptujesz siebie i swojego wyglądu? A może każde spojrzenie w lustro utwierdza Cię w przekonaniu, że jesteś do niczego i nie odnajdujesz w sobie żadnej pozytywnej cechy? Skończ jak najszybciej z podobnym myśleniem i weź się za siebie. czytaj »
Kobieta i niebo Jak poprawić swoją samoocenę - czyli uwierz w siebie
daisy05 | 2009-03-12
Jeśli masz problem z szacunkiem do własnej osoby, ciągle czujesz się mało atrakcyjny, zazdrosny o swojego partnera, swoich znajomych, masz problemy w kontaktach z własnymi rodzicami, to czas to zmienić i zacząć doceniać siebie i swoją niepowtarzalność. czytaj »
Znaleziono: 10