depresja

Znaleziono: 9
Porada id 4875 4 kroki do wygranej z… przesileniem wiosennym!
Gastrosfera | 2016-03-22
Osłabienie, częste bóle głowy, spadek formy, brak chęci na cokolwiek – to klasyczne objawy przesilenia wiosennego. Jak sobie z nim radzić? Najprostsze rozwiązania są najlepsze! Uśmiechaj się, ćwicz, spędzaj czas z innymi i… przyrządź coś pysznego. czytaj »
Depresja Jak wygląda życie z depresją
Poradopedia.pl | 2015-12-10
Depresja dotyka coraz większą liczbę osób - może dotknąć także Ciebie i Twoich najbliższych. Wielu z nas ma problemy z jej rozpoznaniem i nie zdajemy sobie sprawy jak czują się ludzie dotknięci tą chorobą. Zobacz film, który pomoże Ci rozpoznać objawy i zrozumieć osoby dotknięte depresją. czytaj »
Uchroń się przed jesienną depresją
inplusPR | 2012-11-14
Ciągłe zmęczenie, smutek, senność czy niepokój to tylko niektóre objawy jesiennej depresji. Nie należy jednak lekceważyć jej objawów, by nie doprowadzić do rozwinięcia poważniejszych zaburzeń afektywnych. czytaj »
Jak rozpoznać depresję młodzieńczą?
Poradopedia.pl | 2012-03-29
Dojrzewanie to trudny okres dla młodego człowieka. Jeśli Twoje dziecko dziwnie się zachowuje, nie pozwól by zły humor przerodził się w depresję młodzieńczą. czytaj »
Groźna twarz Jak walczyć z depresją po urlopie?
Poradopedia.pl | 2011-09-01
Powrót z urlopu bywa bardzo ciężki. Podpowiadamy co robić, aby nie paść ofiarą depresji pourlopowej. czytaj »
Sen Nadmierna senność - co może oznaczać?
Poradopedia.pl | 2011-08-23
Przesypiasz bez problemu całą noc a mimo to w dzień czujesz się bardzo senny? Przeczytaj naszą poradę, być może Twoje problemy nie wynikają ze zwykłego przemęczenia tylko związane są z poważną chorobą. czytaj »
Groźna twarz Sposoby na dobry humor. Jak poprawić sobie nastrój?
Poradopedia.pl | 2011-02-04
Jest bardzo wiele sposobów na poprawienie sobie nastroju. Wystarczy odrobina chęci, by emanować pozytywną energią i cieszyć się dobrym humorem przez cały dzień. czytaj »
Jesień Jak zwalczyć jesienną depresję?
hoody99 | 2007-11-29
Dobrym sposobem na depresję jest m.in. wizyta na solarium, ciepła kąpiel relaksacyjna, dzień urlopu od wszystkiego i np. robienie... czytaj »
Jak poprawić sobie nastrój?
paja | 2007-02-10
Hmmm poprawianie nastroju wbrew pozorom mnie jest trudne! Na początek potrzebne jest pozytywne myślenie i zaakceptowanie prawie wszystkiego co nas... czytaj »
Znaleziono: 9