narty

Znaleziono: 16
Porada id 6487 3 produkty, które powinnaś mieć w kosmetyczce wybierając się na stok
media | 2020-02-03
Ferie zimowe to idealny moment na białe szaleństwo. Z pewnością niejedna z Was ma zaplanowany wyjazd w Alpy lub nasze polskie góry. W spakowanej na wyjazd walizce nie może zabraknąć odpowiedniej pielęgnacji. Kosmetyki z filtrem kojarzą się większości z sezonem letnim, ale są również OBOWIĄZKOWYM elementem pielęgnacji zimowej, w szczególności, gdy wybieramy się poszaleć na nartach lub snowboardzie. Dlaczego to takie ważne? Co jeszcze powinniśmy ze sobą zabrać wybierając się na zimową eskapadę? Nasz ekspert – Ilona Skoneczna kosmetolog i trener marek Aurum odpowiada. czytaj »
Porada id 5579 Szklarska Poręba – Kilka miejsc które powinieneś znać
Kampanie | 2017-05-05
Szklarska Poręba to miasto które zaskakuje swoim urokiem i oryginalnym klimatem. Możliwość pieszych i rowerowych wycieczek po malowniczych szlakach turystycznych, ośrodki i szkoły narciarskie oraz piękne zabytki sprawiają, że bez względu na porę roku możesz doskonale spędzić tutaj urlop. Przeczytaj o najciekawszych miejscach Szklarskiej Poręby a z pewnością zechcesz tu przyjechać! czytaj »
Uwaga, dziecko na stoku
inplusPR | 2013-01-29
W 2012 roku ratownicy górscy zanotowali 20 % więcej wypadków narciarskich podczas ferii, a tylko w lutym 2012 do ITAKI zgłoszonych zostało 29 przypadków zaginięcia osób niepełnoletnich. Co zrobić, aby mimo zagrożeń nasze dziecko podczas zimowego odpoczynku było bezpieczne? czytaj »
Przygotuj się na skok na stok
inplusPR | 2013-01-17
Startuje sezon narciarski, a spędzanie ferii zimowych na stoku staje się z roku na rok coraz modniejsze. Jak do każdego wyjazdu, tak i w góry, trzeba się odpowiednio przygotować. czytaj »
Narciarz Ubezpieczenie narciarskie - co musisz wiedzieć?
Poradopedia.pl | 2012-01-30
Ferie to idealny czas, by poszaleć na górskich stokach. Aby zabezpieczyć się przed nieszczęśliwymi wypadkami, warto posiadać ubezpieczenie narciarskie. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze polisy. czytaj »
Narciarz Jak woskować narty?
Poradopedia.pl | 2011-01-04
Podstawą utrzymania nart w czystości i dobrej kondycji jest ich regularne woskowanie. Dlatego przygotowując się do sezonu narciarskiego nie powinniśmy zapomnieć o tej bardzo ważnej czynności. czytaj »
Narciarz Jak wzmocnić nogi przed sezonem narciarskim?
Iza_B | 2010-12-29
Aby sezon narciarski w pełni nam się udał i do tego był pozbawiony niechcianych kontuzji, warto przed wyjazdem na narty odpowiednio się przygotować. Szczególnie ważne jest to dla osób nie mających wiele wspólnego z aktywnym fizycznie trybem życia. Poniżej przedstawiam kilka sposobów na to, by popraw czytaj »
Narciarz Jak dobrać długość nart dla dziecka?
Iza_B | 2010-12-29
Dzieci stawiające pierwsze kroki na górskich stokach, bądź mające pewne doświadczenie w jeździe na nartach powinny podobnie jak dorośli korzystać z odpowiedniego sprzętu. czytaj »
Narciarz Jak dobrać długość nart?
Iza_B | 2010-12-28
Wypożyczalnie i sklepy oferujące sprzęt narciarski posiadają szeroki wybór nart zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Jednak dobór odpowiedniego sprzętu zależy od wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę. czytaj »
narty Serwis ręczny nart - krok po kroku
Cyklon_Serwis | 2010-11-06
Serwis ręczny nart daje o wiele lepsze rezultaty niż serwis maszynowy. Zobacz jak wygląda ręczne serwisowanie nart krok po kroku. czytaj »
Znaleziono: 16