ćwiczenia

Znaleziono: 30
Mapy myśli Jak poprawić pamięć i koncentrację?
Poradopedia.pl | 2020-02-28
Pamięć pozwala nam rejestrować i przywoływać różnego rodzaju wydarzenia i informacje. Każdy z nas zapamiętuje w inny sposób; jedni mają pamięć doskonałą (potrafią zapamiętywać wszystkimi zmysłami), inni zaś mnożą karteczki z zapiskami o których też przecież muszą pamiętać. czytaj »
Jogging - bieganie Czy można ćwiczyć podczas przeziębienia?
Poradopedia.pl | 2013-07-23
Jeżeli uprawiasz regularnie sport, podczas przeziębienia możesz zastanawiać się, czy lepiej przerwać ćwiczenia czy dalej je kontynuować. Co jest lepsze dla Twojego zdrowia? czytaj »
Woda Co pić podczas ćwiczeń?
Poradopedia.pl | 2013-05-23
Wybierając się na trening, powinieneś zabrać ze sobą coś do picia. Z naszej porady dowiesz się, co i jak pić w trakcie ćwiczeń fizycznych. czytaj »
Pierwsze kroki w klubie fitness
inplusPR | 2013-03-29
Obawy przed kontuzjami i przemęczeniem czy brak wiary we własne siły to najczęstsze powody, dla których rezygnujemy z uprawiania sportu. Radzimy, jak przełamać strach i bezpiecznie stawiać pierwsze kroki na ścieżce do sprawności fizycznej i zgrabnej sylwetki. czytaj »
Mity na temat klubów fitness
inplusPR | 2013-03-11
Świadomość polskiego społeczeństwa w dziedzinie zdrowia i aktywnego trybu życia systematycznie rośnie. Kluby fitness mnożą się jak grzyby po deszczu, budując wokół siebie coraz większą społeczność entuzjastów. Jak natomiast przekonać tych, którzy o nowoczesnych klubach wciąż myślą stereotypowo? czytaj »
Przepis na piękną sylwetkę
inplusPR | 2013-02-27
Szczupła, wymodelowana sylwetka, której nie powstydzisz się na plaży czy w dopasowanej sukience? Oto przepis, który pozwoli Ci osiągnąć efekty w krótkim czasie. czytaj »
Rozciąganie tak samo ważne jak ćwiczenia
Poradopedia.pl | 2013-02-19
Przystępując do ćwiczeń fizycznych, często zapominamy o rozciągnięciu mięśni. Jest to bardzo ważne zarówno przed treningiem, jak i po jego zakończeniu. W naszej poradzie znajdziesz wskazówki, jak przeprowadzić ćwiczenia rozciągające i jakie korzyści z nich płyną. czytaj »
Przygotuj się na skok na stok
inplusPR | 2013-01-17
Startuje sezon narciarski, a spędzanie ferii zimowych na stoku staje się z roku na rok coraz modniejsze. Jak do każdego wyjazdu, tak i w góry, trzeba się odpowiednio przygotować. czytaj »
Joga Ćwiczenia relaksacyjne - Jacobson
Poradopedia.pl | 2013-01-04
Ćwiczenia relaksacyjne Jacobsona to techniki umożliwiające pozbycie się napięcia i stresu. W naszej poradzie znajdziesz wybrane ćwiczenia. czytaj »
Kobieta - brzuch w biodrówkach Mięśnie Kegla - dlaczego i jak ćwiczyć
Poradopedia.pl | 2012-10-29
Osłabione mięśnie Kegla mogą przyczynić się do wielu problemów i spadku jakości życia. Przeczytaj o mięśniach Kegla, jaką pełnią rolę i jak je wzmocnić. czytaj »
Znaleziono: 30