hobby

Znaleziono: 34
(bez nazwy) Jak prawidłowo korzystać z sauny?
Poradopedia.pl | 2020-03-10
Prawdłowe korzystanie z sauny jest bardzo ważne, aby cieszyć się korzystać z relaksu i pozwolić innym doświadczyć tego samego. czytaj »
Jak spędzić Dzień Ojca aktywnie i z rodziną?
Sfera | 2013-06-19
Laurka od dziecka czy drobny upominek to przyjemności, które najczęściej czekają na każdego tatę w Dniu Ojca. Wiadomo jednak, że najlepszym sposobem na świętowane, jest dzielenie się radością – w tym przypadku z ojcostwa – z najbliższymi. Polecamy rodzinne łowienie ryb i przeżycie wędkarskiej przygody! czytaj »
Jak wygrać wojnę ze szczupakiem? Tajemnica sukcesu
Sfera | 2013-05-13
Rozpoczynający się sezon dla wędkarzy spinningowych to start długo oczekiwanej batalii o szczupaka. Które z nich: wahadłówkę, twistera, czy żywca, wybrać? Radzimy, za pomocą której przynęty przechytrzyć „esoxa” i wygrać nie tylko bitwę, ale wojnę. czytaj »
Jak zdobić przedmioty techniką decoupage?
Poradopedia.pl | 2012-06-04
Szukasz interesującego zajęcia? Jeśli masz odrobinę zdolności manualnych, wolny czas możesz poświęcić na ozdabianie różnych przedmiotów. Z naszej porady dowiesz się, na czym polega decoupage. czytaj »
Jak znaleźć sobie hobby?
Poradopedia.pl | 2012-04-07
Zbieranie monet, gra na instrumencie, wędkarstwo - można mieć różne zainteresowania. Jeśli chciałbyś odnaleźć swoje własne hobby, przeczytaj naszą poradę i skorzystaj z zawartych w niej wskazówek. czytaj »
Mysz komputerowa Jak poprawić zdjęcie za pomocą Photoshopa?
Poradopedia.pl | 2011-12-25
Jesteś niezadowolony z jakości zdjęć zrobionych aparatem fotograficznym? Dowiedz się, jak można poprawić wszelkie defekty za pomocą programu Photoshop. czytaj »
Jak wybrać chomika - syryjski, angorski czy może dżungarski?
Poradopedia.pl | 2011-12-18
Chciałbys mieć chomika, ale nie wiesz jakiego wybrać? Przeczytaj naszą poradę - przedstawiamy gatunki chomików najczęściej trzymanych w domach. czytaj »
Jak przyzwyczaić psa do kota?
Poradopedia.pl | 2011-10-21
Psy i koty ogólnie się nie lubią. Jeśli jednak mieszkają razem pod jednym dachem, warto próbować je pogodzić i sprawić, aby się zaakceptowały i zaprzyjaźniły. Co zrobić, żeby przyzwyczaić psa do kota - przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Jak przygotować się do spływu kajakowego?
Poradopedia.pl | 2011-08-09
Przeczytaj naszą poradę i zapoznaj się ze wskazówkami dotyczącymi przygotowań do spływu kajakowego a także jego przebiegu. czytaj »
Żaglówka Jak zdobyć patent żeglarski?
Poradopedia.pl | 2011-08-05
Przeczytaj naszą poradę i zapoznaj się z warunkami jakie trzeba spełnić, aby uzyskać patent żeglarski. czytaj »
Znaleziono: 34