dni płodne

Znaleziono: 25
Hej! Mam poważny problem. Kochałam się z moim chłopakiem najprawdopodobniej w dni płodne, ale nie doszło do wytrysku bo mój chłopak był bardzo ostrożny. Jednak 24 powinnam dostać okres i go nie dostałam:( Dziś juz jest 3 luty i dalej nic.. co mam robic??
trinity | 2007-02-03
Opóźnienie miesiączki może być spowodowane np. stresem lub zmianą klimatu. Ja dla pewności zrobiłabym na Twoim miejscu test ciążowy. Wynik... czytaj »
Kobieta - brzuch w biodrówkach Jak obliczyć dni płodne i niepłodne
foxy18 | 2007-01-15
Kiedy są dni płodne, a kiedy niepłodne? To proste - poznaj swój cykl miesiączkowy. czytaj »
Kochałam sie z chłopakiem dwa dni po miesiaczce. Pekła nam prezerwatywa, potem mieliśmy dwa dni przerwy i znów uprawialismy seks bez zabezpieczenia. Jakie jest prawdopodobieństwo, ze jestem w ciaży?? Czy do ginekologa musze pojść z opiekunem jesl
foxy18 | 2007-01-08
Tak, jak pisałam w poprzedniej poradzie. Ryzyko jest naprawdę duże. Ostatnio znalazłam w internecie coś takiego - Pogotowie antykoncepcyjne. Jeżeli od... czytaj »
Kochałam sie z chłopakiem dzien po miesiączce, potem dwa dni przerwy i znów uprawialismy seks bez zabespieczenia. Na ile % jest szansa, ze zaszłam w ciażę?? Angela
foxy18 | 2007-01-08
Kochałaś się akurat w dni płodne, więc sądzę, że ryzyko jest spore. Zależy to oczywiście od wielu czynników, ale jeżeli... czytaj »
mialam okres 15 grudnia i zastanawiam sie kiedy mam dni nieplodne?
foxy18 | 2007-01-07
Przesyłam link do kalkulatora dni płodnych i niepłodnych: czytaj »
Jaką moge mieć pewność czy jestem w ciąży jeśli kochaliśmy się codziennie w moich dniach płodnych( mam cykl 29- dniowy) i za każdym razem dochodziło do wytrysku??! ( Staramy się o maleństwo, a ja chciałabym miec pewność, że nam się uda
lula78 | 2007-01-04
To jak wróżenie z fusów. Zależy tak naprawdę od wielu czynników - zdrowia kobiety, mężczyzny, ich stresu, wieku itp. Często kobiecie... czytaj »
Nie wiem, kiedy są dni płodne. Kocham się już z moim chłopakiem ponad dwa lata bez zabezpieczenia i nie umiem zajść w ciążę. Co mam zrobić?
trinity | 2006-09-22
Jeżeli przez ponad 2 lata nie możesz zajść w ciążę, to powinnaś zgłosić się z tym problemem do lekarza i... czytaj »
jak mozna wyliczyc kiedy sie ma dni plodne?
foxy18 | 2006-09-12
Już była porada na ten temat - przesyłam link: czytaj »
jak wyliczyć dni płodne
rbrys | 2006-09-06
Jest to opisane w poradzie do której podaję link poniżej. czytaj »
Czy zaufać ulotkom od tabletek antykoncepcyjnych na ktorych jest napisane, ze działają one już od pierwszego dnia? Czy podczas brania tabletek powinniśmy uważać w dni płodne?
mittal | 2006-08-20
Jeżeli jest taka informacja na ulotce, że działają od pierwszego dnia, to tak powinno być. Powinnaś tylko pamiętać o tym... czytaj »
Znaleziono: 25