domowe sposoby

Znaleziono: 8
(bez nazwy) Płyn do spryskiwaczy - najtaniej zrobić samemu
Poradopedia.pl | 2019-12-21
Zobacz jak łatwo i tanio możesz przygotować płyn do spryskiwaczy w domu. czytaj »
Dym wydobywający się z ust Nieprzyjemny zapach z ust - jak sobie radzić?
Poradopedia.pl | 2013-09-02
Nieprzyjemny zapach oddechu może mieć wiele powodowów - przeczytaj o przyczynach i najlepszych sposobach na poprawienie oddechu. czytaj »
Szybkie sposoby na opuchnięte oczy
Poradopedia.pl | 2012-12-04
Przyczyny opuchniętych oczu mogą być różne. Na szczęście jest też wiele sposobów, by się tego problemu pozbyć. Z naszymi wskazówkami uda Ci się to zrobić już w 15 minut. czytaj »
Jak pozbyć się zajadów domowymi sposobami?
Poradopedia.pl | 2011-06-11
Na pozbycie się zajadów jest wiele sposobów. Podpowiadamy jak z nimi walczyć domowymi sposobami. czytaj »
Bikini Jak depilować miejsca intymne?
Poradopedia.pl | 2011-06-10
Miejsca intymne można depilować różnymi metodami, poczynając od zastosowania tradycyjnej maszynki do golenia a na depilacji laserowej kończąc. Zapoznaj się ze wskazówkami jak bezpiecznie depilować miejsca intymne. czytaj »
Jak naturalnie przyciemnić włosy?
Poradopedia.pl | 2011-01-05
Sposobów na przyciemnianie włosów jest co najmniej kilka, należy pamiętać że naturalne preparaty nie przynoszą takich szybkich i długotrwałych efektów jak farby czy szampony koloryzujące. Mają jednak znaczącą przewagę nad sztucznymi barwnikami jeśli chodzi o zachowanie włosów w dobrej kondycji. czytaj »
Domowe sposoby na bóle kręgosłupa
Iza_B | 2010-12-28
Urazy mechaniczne, siedzący tryb życia czy nadwaga to czynniki, które mają negatywny wpływ na stan naszego kręgosłupa. To właśnie on zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, sprawność fizyczną i ładną sylwetkę. Wszelkie problemy związane z kręgosłupem utrudniają życie, pracę a także akty czytaj »
Ból głowy Domowe sposoby na pierwsze oznaki bólu głowy
gnommy21 | 2009-03-06
Aby zapobiec nasilającemu się bólowi głowy polecam następujące ćwiczenia relaksacyjne (wg metod dr Harry'ego Ehrmantrout'a): ... czytaj »
Znaleziono: 8