miasto

Znaleziono: 5
Porada id 6259 Majówka w wielkim mieście
Gastrosfera | 2019-04-30
Rozpoczyna się najdłuższy weekend w roku. Sposobów na spędzenie pierwszej ciepłej majówki jest wiele. Część z nas nie decyduje się na dalekie wyjazdy i zostaje na miejscu, w mieście. Jak umilić sobie ten czas i gdzie szukać miejsca do relaksu? Oto kilka pomysłów ma majówkę w metropolii. czytaj »
Porada id 5557 Mała – wielka architektura. Detale, które zmieniają otoczenie
SferaPRT | 2017-04-21
Tak, jak do dopełnienia modowej stylizacji potrzebna jest biżuteria i stylowe akcesoria, tak projektom architektonicznym charakteru nadają przykuwające oko detale. Firma PROBET-DASAG specjalizuje się w tworzeniu elementów na zamówienie, które mogą stać się kropką nad i wielu projektów. czytaj »
Słońce Jak przetrwać upał w mieście?
Poradopedia.pl | 2011-06-12
Wysokie temperatury w lecie bywają nie do zniesienia. Przeczytaj poradę jak sobie radzić w upalne dni w mieście. czytaj »
Korek Jak przeżyć jazdę w korku?
Poradopedia.pl | 2011-04-27
Spieszysz się do pracy, odwozisz dzieci do szkoły, masz pilną sprawę do załatwienia na mieście. Jeśli jesteś kierowcą to wiesz, co może Ci w tym przeszkodzić - korki! Zapoznaj się ze wskazówkami jak usprawnić swoją jazdę i nie tracić czasu na stanie w korkach. czytaj »
Czy lepiej kupić mieszkanie w mieście czy dom poza miastem?
andy357 | 2007-03-12
Zależy co naprawdę sobie cenisz, czy za cenę połowę mniejszej powierzchni wolisz szybciej dojedżać do pracy, znajomych. Jeżeli tak, to... czytaj »
Znaleziono: 5