olej

Znaleziono: 7
Porada id 6271 Smak zdrowia: Olej rafinowany czy surowy? Poznaj różnice, właściwości i dowiedz się, co wybrać.
mniam | 2019-05-13
Żyjemy w czasach, w których dostępność i różnorodność produktów spożywczych jest w zasadzie nieograniczona. I choć stare polskie przysłowie mówi, że od przybytku głowa nie boli – to czasami boli, bo jak wybrać to, co najlepsze dla naszego zdrowia? czytaj »
Porada id 6247 Przepis na słodki orzechowy raj, czyli aromatyczne ciasteczka orzechowe z mąki arachidowej
mniam | 2019-04-11
Przepis na wyjątkowo aromatyczne ciasteczka podbijające podniebienia swym wspaniałym orzechowym smakiem. Powstają z wartościowej mąki z orzechów arachidowych i nie zawierają żadnego dodatku mąki pszennej. czytaj »
Porada id 6227 Smak zdrowia - Witamina E - witamina życia i młodości - poznaj jej naturalnie najbogatsze źródła, dowiedz się dlaczego jest tak ważna i czy można ją przedawkować.
mniam | 2019-03-11
Witamina E znana jest przede wszystkim jako witamina życia i młodości. Opóźnia procesy starzenia skóry, ma działanie antyoksydacyjne, a także jest niezwykle istotna w prawidłowym przebiegu ciąży. Okazuje się jednak, że to nie wszystko, a o mnogości zalet witaminy E warto wiedzieć jak najwięcej. czytaj »
Porada id 6024 Tłuszcz – wróg czy sprzymierzeniec?
sensigray | 2018-08-01
Tłuszcz jest na językach wszystkich. Lekarze obarczają go winą za powodowanie chorób sercowo-naczyniowych, odchudzający się twierdzą, że jest jedynie źródłem zbędnych kalorii, a jeszcze inni obwiniają go za fałdki w okolicach bioder i brzucha. W tym tłuszczowym szale mało kto jeszcze pamięta, że jest on także niezbędnym składnikiem zdrowej diety. Poznaj „wroga” i przekonaj się, że w odpowiednich ilościach jest Twoim sprzymierzeńcem! czytaj »
Jak uzupełniać olej w samochodzie
rbrys | 2007-08-26
Właściwy poziom oleju jest bardzo ważny dla sprawnej pracy silnika - zaniedbanie może kosztować nas spore pieniądze, z wymianą całego silnika... czytaj »
Jak zmienić olej w samochodzie?
rbrys | 2006-07-31
Obecnie nie polecałbym nikomu samodzielnej wymiany oleju - wymiana w warsztacie naprawdę nie jest drogą sprawą, a będziemy mieli większą pewność... czytaj »
Jak wymienić olej w samochodzie?
mittal | 2006-07-27
Porada dla kobiet: - jedź do warsztatu na wymianę oleju - jak często? sprawdź w książce serwisowej (wymianę oleju ustala się w... czytaj »
Znaleziono: 7