auto

Zobacz kalkulatory

Znaleziono: 32
(bez nazwy) Jak zaoszczędzić na paliwie?
Poradopedia.pl | 2020-10-27
Szybko rosnące ceny towarów sprawiają, iż szukamy oszczędności wszędzie tam gdzie się tylko da. Dotyczy to również motoryzacji - zapoznaj się ze wskazówkami jak zaoszczędzić na paliwie. czytaj »
(bez nazwy) Zniszczone felgi - kupić nowe czy naprawiać?
zaje_fajnie | 2020-05-24
W przypadku alufelg kwestię ewentualnej naprawy należy rozpatrywać w zależności od uszkodzeń. czytaj »
Porada id 4947 Samochód zastępczy potrzebny od zaraz? Jest na to sposób
Metropolis | 2016-04-25
Czasem niewiele trzeba, by stać się uczestnikiem kolizji drogowe. Każdy kto doświadczył takiego zdarzenia, wie doskonale, ile nerwów można wówczas stracić. Nie chodzi tutaj tylko o stres związany z całym zajściem, ale również o ten wynikający z konieczności naprawy wyrządzonych szkód. czytaj »
Auto, motocykl i zima
M_K | 2012-12-10
Choć zima rozpoczęła się już na dobre, nie wszyscy kierowcy są na nią gotowi. Odpowiednie przygotowanie auta i motocykla do sezonu zimowego zapewnia nie tylko dobre samopoczucie, ale przede wszystkim bezpieczeństwo na drodze. Dlatego też warto zadbać o przegląd pojazdu, konserwację i właściwe przechowanie akcesoriów czy części motoryzacyjnych, które przydadzą się dopiero na wiosnę. czytaj »
Kierownica w samochodzie Ograniczenia prędkości na polskich drogach
gnommy21 | 2012-10-16
Jeżeli masz wątpliwości jakie ograniczenia prędkości występują na polskich drogach, koniecznie przeczytaj tą poradę. czytaj »
Nauka jazdy Nowy egzamin na prawo jazdy - co się zmieni od 2013?
Poradopedia.pl | 2012-09-25
Myślisz o rozpoczęciu kursu na prawo jazdy? Jeśli tak, sprawdź jak będzie wyglądał egzamin po zmianach, które wejdą w życie już na początku przyszłego roku. czytaj »
Samochód Jak wypowiedzieć umowę OC - porada i wzór pisma
Poradopedia.pl | 2012-08-17
Znalazłeś korzystniejszą ofertę obowiązkowego ubezpieczenia swojego samochodu i chciałbyś zrezygnować z usług dotychczasowego ubezpieczyciela? A może nabyłeś używane auto i nie odpowiadają Ci warunki obecnej polisy. Jeśli tak, możesz wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC. czytaj »
Samochód Zasady bezpiecznej jazdy samochodem
Poradopedia.pl | 2012-08-12
Na drodze liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Zasiadając za kierownicą trzeba myśleć nie tylko o sobie, ale i o innych uczestnikach ruchu. Z naszej porady dowiesz się, jak jeździć bezpiecznie i zawsze dotrzeć do celu. czytaj »
Korek Rady dla początkujących kierowców
Poradopedia.pl | 2012-08-11
Po zdanym egzaminie na prawo jazdy, dopiero teraz zacznie się prawdziwa szkoła. Znajdziesz się na drodze oko w oko z bardziej doświadczonymi kierowcami, którzy często jeżdżą zbyt szybko, zajeżdżają drogę, a nawet wymuszają pierwszeństwo. Jak w tym wszystkim masz odnaleźć się Ty - świeżo upieczony kierowca? czytaj »
Jazda nocą 10 używek, których nie powinieneś zażywać przed jazdą autem (na wesoło)
daisy05 | 2012-07-29
10 używek, których nie powinieneś zażywać przed jazdą autem (na wesoło) czytaj »
Znaleziono: 32