wigilia

Znaleziono: 19
(bez nazwy) Jak zrobić barszcz czerwony wigilijny?
teresa | 2019-12-13
Oto mój przepis na barszcz czerwony wigilijny. Mam nadzieję, że będzie Wam smakować. czytaj »
Jakie ryby powinny znaleźć się na wigilijnym stole?
Sfera | 2014-12-12
Ryby, podobnie jak barszcz z uszkami czy pierogi z kapustą i grzybami, należą do ścisłego kanonu wigilijnych potraw. Karp co roku gości na naszych stołach pod różnymi postaciami. Dlaczego jednak nie spróbować uciec od kulinarnej rutyny? Podpowiadamy, jak przyrządzić ryby, żeby zaskoczyć bliskich i wprawić ich podniebienia w stan kulinarnej rozkoszy! czytaj »
(bez nazwy) Jak świąteczne potrawy mogą wspomagać procesy odchudzania?
Admolto | 2013-12-05
Tradycyjne, klasyczne świąteczne potrawy z polskiej kuchni są nie tylko pyszne, ale także posiadają wysokie właściwości odżywcze. Co więcej spożywane w okresie świąt potrawy z powodzeniem mogą wspomagać procesy odchudzania! czytaj »
Smacznie, ale czy zdrowo? Wigilijny stół pod lupą dietetyka
inplusPR | 2012-12-22
Wigilia i Boże Narodzenie to jedne z nielicznych dni w roku, w których nie oglądamy się na ilość spożywanych kalorii. Ale czy dania na wigilijnym stole rzeczywiście są aż tak wysokokaloryczne i niezdrowe? czytaj »
Śledzie Przepisy na śledzia na świątecznym stole
Poradopedia.pl | 2011-12-16
Wkrótce zasiądziemy przy świątecznym stole i będziemy delektować się wieloma przysmakami. Jednym z nich jest śledź, na którego my również mamy kilka sprawdzonych przepisów. czytaj »
Przepis na kapustę wigilijną z grzybami
Poradopedia.pl | 2011-12-07
Kapusta z grzybami to potrawa, której nie powinno zabraknąć na wigilijnym stole. Sposobów wykonania tego dania jest wiele, my przedstawiamy przepis z kuchni staropolskiej. czytaj »
Jak zrobić wigilijną zupę grzybową?
Iza_B | 2010-12-13
Zupa grzybowa stanowi jedną z dwunastu tradycyjnych potraw wigilijnych. Z tego też względu musi znaleźć się na świątecznym stole wśród wielu innych dań. Istnieją liczne sposoby jej przygotowania, nieodłącznym składnikiem są oczywiście grzyby, ale to co znajdzie się w zupie poza nimi, jakie dodatki i czytaj »
Jak zrobić kutię?
Iza_B | 2010-12-12
Kutia to potrawa która powinna znaleźć się na wigilijnym stole zarówno ze względów smakowych jak i zdrowotnych. Mak stanowiący jeden z podstawowych składników tej potrawy posiada właściwości rozluźniające i dzięki temu podnosi nastrój gości. W jakie produkty powinniśmy się zaopatrzyć, by przygotować czytaj »
Jak zrobić kluski z makiem?
Iza_B | 2010-12-10
Jedna z potraw wigilijnych, lubiana nie tylko przez najmłodszych – kluski z makiem. Wydawałoby się nic prostszego do przygotowania. A jednak, potrawa ta jest dość pracochłonna (jej przygotowanie zajmuje ok. 50 minut), zaś pyszny smak zawdzięcza wielu składnikom, które w tym daniu po prostu znaleźć s czytaj »
Jak zrobić śledzie w oleju?
Iza_B | 2010-12-09
Wielu z nas nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia bez dań i sałatek ze śledzi. Najpopularniejszym i jednym z najbardziej lubianych przystawek nie tylko na świątecznym stole jest śledź w oleju. Jest wiele przepisów na wykonanie tej, wydawałoby się bardzo prostej potrawy. Poniżej została przedsta czytaj »
Znaleziono: 19