związek

Znaleziono: 14
Złamane serce Jak zakończyć związek?
Poradopedia.pl | 2013-06-03
Podjąłeś decyzję o zakończeniu związku - jak to zrobić, aby nie zranić drugiej osoby, oszczędzić sobie problemów i szybko dojść do siebie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszej poradzie. czytaj »
Kłócąca się para Kiedy zakończyć związek?
Poradopedia.pl | 2013-06-03
Zakończenie związku, ile by on nie trwał, to zawsze przykra sprawa. Zdarzają się jednak takie sytuacje, że jest to jedyne rozsądne wyjście. czytaj »
Jaka jest kondycja Waszego związku?
ladycomp | 2013-03-20
Wiążąc się z kimś, wnosimy do związku cały bagaż dotychczasowych doświadczeń, nawyków, przyzwyczajeń. Następuje zderzenie pewnych ideałów, norm i zasad, które każdy partner wyniósł ze swojego domu. Euforia zakochania opada, docieramy się, wypracowujemy „układ”. czytaj »
Kłótnia w związku 10 błędów w związku, których powinieneś starać się unikać
Poradopedia.pl | 2013-02-21
W każdym związku zdarzają się lepsze i gorsze chwile. Tych drugich nie da się niestety całkowicie wyeliminować, ale w wielu przypadkach można byłoby uniknąć - odpowiednim postępowaniem. czytaj »
Pierwsza randka - para Jak zrobić dobre wrażenie na jej rodzicach?
Poradopedia.pl | 2013-01-18
Zostałeś zaproszony przez rodziców swojej dziewczyny do ich domu? Zamiast denerwować się na zapas, zacznij się przygotowywać do spotkania. Warto mieć dobre relacje z rodzicami Twojej dziewczyny. czytaj »
Czy istnieje recepta na szczęśliwy związek?
ladycomp | 2012-12-31
Stan silnego zakochania trwa zaledwie kilka miesięcy, później różowe okulary bledną i zaczynamy poznawać siebie w całkiem zwyczajnych okolicznościach. Zakochanie przeradza się w miłość, a my możemy budować trwałe szczęście w związku. Jak? Są na to pewne sposoby.... czytaj »
Złamane serce Jak przezwyciężyć kryzys małżeński?
Poradopedia.pl | 2012-06-20
W Twoim małżeństwie nie dzieje się najlepiej? Z naszej porady dowiesz się, co pomoże w walce z kryzysem. czytaj »
Jak pokonać zazdrość?
Poradopedia.pl | 2012-03-28
Dawkowanie jej w ogromnych ilościach niszczy związek, bo na każdym kroku pojawia się podejrzenie o zdradę. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak pokonać zazdrość. czytaj »
Jak zrozumieć kobietę?
Poradopedia.pl | 2012-02-25
Kobiety różnią się od mężczyzn pod względem postrzegania różnych spraw. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jak zrozumieć kobietę. czytaj »
Pierwsza randka - para Jak zaprosić dziewczynę na randkę?
Iza_B | 2010-11-18
Dojrzewanie wiąże się zazwyczaj z pierwszymi poważniejszymi znajomościami. Młodzi ludzie spotykają się na wspólnych imprezach, dyskotekach, pubach. Najważniejsza w tym... czytaj »
Znaleziono: 14