ubezpieczenie

Znaleziono: 17
Na czym polega ubezpieczenie assistance domu?
Poradopedia.pl | 2012-08-19
Kradzież, pożar, powódź czy huragan - każde tego typu zdarzenie powoduje duże straty w naszym domu. Dlatego warto zawczasu pomyśleć o wykupieniu odpowiednigo ubezpieczenia. czytaj »
Czym jest ubezpieczenie niskiego wkładu własnego?
Poradopedia.pl | 2012-08-18
Decydując się na kredyt hipoteczny w całości bądź z niewielką wpłatą własną trzeba wziąć pod uwagę koszty związane nie tylko ze spłacaniem comiesięcznych rat, ale też z innymi opłatami wymaganymi przez bank. Do takich należy m.in.: ubezpiecznie Niskiego Wkładu Własnego. czytaj »
Samochód Jak wypowiedzieć umowę OC - porada i wzór pisma
Poradopedia.pl | 2012-08-17
Znalazłeś korzystniejszą ofertę obowiązkowego ubezpieczenia swojego samochodu i chciałbyś zrezygnować z usług dotychczasowego ubezpieczyciela? A może nabyłeś używane auto i nie odpowiadają Ci warunki obecnej polisy. Jeśli tak, możesz wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC. czytaj »
Podróż samochodem z rodziną Czym jest ubezpieczenie komunikacyjne NNW i dlaczego warto je wykupić?
Poradopedia.pl | 2012-06-26
W trosce o własne, jak i pasażerów bezpieczeństwo, warto posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Z naszej porady dowiesz się o przedmiocie, kosztach i zaletach ubezpieczenia NNW. czytaj »
Jakie są rodzaje ubezpieczeń turystycznych?
Poradopedia.pl | 2012-04-12
Biura podróży przyciągają klientów atrakcyjną ofertą, również w zakresie ubezpieczeń turystycznych. Przed wyjazdem, warto więc zapoznać się z dostępnymi ubezpieczeniami i wykupić stosowne dla siebie. czytaj »
Nowy samochód Ucieczka sprawcy wypadku - jak uzyskać odszkodowanie?
Poradopedia.pl | 2011-08-09
Miałeś stłuczkę a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się jak uzyskać odszkodowanie w takiej sytuacji. czytaj »
Kichający mężczyzna Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego - ubezpieczenie zdrowotne w Unii Europejskiej
Poradopedia.pl | 2011-07-14
Wybierasz się za granicę? Pomyśl o dokumencie, który pozwoli Ci korzystać ze świadczeń medycznych na terenie Unii Europejskiej. Z naszej porady dowiesz się jak i gdzie wyrobić EKUZ czyli Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. czytaj »
Jak ubezpieczyć dom? Na co zwrócić uwagę?
Iza_B | 2010-12-21
W trosce o własne bezpieczeństwo i spokój, warto wykupić polisę majątkową i ubezpieczyć dom. Na co szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia? czytaj »
Kierownica w samochodzie Brak ważnego ubezpieczenia OC u sprawcy wypadku - co zrobić?
Iza_B | 2010-12-16
Zgodnie z ustawą z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2003 r., nr 124, poz. 1152 z późn. zm.), ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów podlegających reje czytaj »
Samochód Jak najkorzystniej ubezpieczyć samochód?
Iza_B | 2010-12-15
Ustawa z dnia 22 maja 2003 roku o nakłada obowiązek ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, w tym: pojazd samochodowy, ciągnik rolniczy, motorower i przyczepa określone w ustawie – Prawo o ruchu drogowym. By czuć się naprawdę pewnie i bezpiecznie warto pomyśleć o czytaj »
Znaleziono: 17