mróz

Znaleziono: 12
Porada id 6185 Co zrobić, gdy w rynnach zamarzła woda?
Gastrosfera | 2019-01-07
Termometr szaleje, bo raz mróz raz odwilż. Gdy woda zamarznie, to zaraz znów się roztopi. Takie warunki to idealny scenariusz do powstania poważnych problemów z odprowadzaniem wody w rynnach i rurach spustowych. Co zrobić, gdy zator lodowy zablokuje przepustowość rynien i grozi nam zalanie? czytaj »
Kobieta zima Jak chronić skórę zimą
Poradopedia.pl | 2014-01-24
Zimą skóra i włosy narażone są na niekorzystny wpływ pogody. Przeczytaj jak zadbać o zdrową i ładną skórę w zimie. czytaj »
Usta Spierzchnięte usta? Jak dbać o usta w zimie
Poradopedia.pl | 2013-02-15
Oblizywanie się, picie i jedzenie na mrozie to najczęstsze przyczyny pierzchnięcia ust. Z naszej porady dowiesz się, co robić a czego unikać, aby temu zapobiec. czytaj »
Twarz w zimie Jak chronić skórę przed mrozem?
Poradopedia.pl | 2013-01-28
Panujące na zewnątrz warunki nie sprzyjają skórze, dlatego warto w tym czasie poświęcić jej nieco więcej uwagi. W naszej poradzie znajdziesz wskazówki, jak dbać o skórę zimą. czytaj »
Praca w zimie Praca na mrozie – jakie warunki musi zapewnić pracodawca?
Poradopedia.pl | 2013-01-25
Wiele osób wykonuje swoją pracę na świeżym powietrzu, co jest uciążliwe szczególnie zimą. Jeśli i Ty pracujesz na mrozie, sprawdź jakie warunki powinien zapewnić Ci pracodawca. czytaj »
Pies w śniegu Jak ochronić psa przed mrozem?
Poradopedia.pl | 2013-01-24
Twojemu psu zimą może być tak samo jak Tobie, dlatego powinieneś dobrze zabezpieczyć go przed mrozem. Pomogą Ci w tym nasze wskazówki. czytaj »
Mrozy pomogą w walce z roztoczami
planetpr | 2012-02-08
Arktyczne, mroźne powietrze to sprzymierzeniec w walce z roztoczami kurzu domowego. Warto wykorzystać zimowe słoneczne i mroźne dni, by pozbyć się tych alergenów z dywanu, narzuty, koca czy pościeli. czytaj »
Samochód w śniegu Jak odpalić samochód na mrozie?
Poradopedia.pl | 2011-02-24
Najwięcej problemów z uruchamianiem auta w zimie przysparzają sobie sami kierowcy poprzez niewłaściwy sposób użytkowania swoich "czterech kół". Dlatego już jesienią należy zacząć przygotowywać auto do minusowych temperatur i zadbać szczególnie o sprawność akumulatora. czytaj »
Samochód w śniegu Jak otworzyć zamarznięte drzwi w samochodzie?
Iza_B | 2010-12-08
Zimą możesz mieć problem nie tylko z jazdą po oblodzonych i ośnieżonych drogach, ale też z dostaniem się do własnego auta. No właśnie, co zrobić by w mroźne poranki ze spokojem wychodzić z domu i nie myśleć o zamarzniętych drzwiach samochodu? czytaj »
Samochód w śniegu Jak radzić sobie z mrozem?
Poradopedia.pl | 2009-01-07
Zima może dać się we znaki, zwłaszcza kiedy łapie mróz. Przeczytaj parę porad o tym jak zadbać o swój komfort i zdrowie, kiedy temperatura mocno spada poniżej zera. czytaj »
Znaleziono: 12