Aranżacja domu jednorodzinnego w warszawskich Włochach, należącego do projektantki pracowni KODO – Marty Ostrowskiej, to przykład ulokowania jakościowego, nieszablonowego designu w przytulnym klimacie pełnym światła i ciepłej energii. Na 135 metrach kwadratowych jasnej przestrzeni połączono sprawdzone rozwiązania, doskonałe materiały oraz ulubioną estetykę lokatorów, tworząc azyl idealny dla małżeństwa z dzieckiem. czytaj »
Laktacja to fizjologiczny proces, do którego organizm kobiety przygotowuje się już w czasie ciąży i polega na wydzielaniu mleka przez gruczoły mlekowe zlokalizowane w piersiach. Podstawowe znaczenie dla jej przebiegu ma wydzielanie się dwóch hormonów – oksytocyny i prolaktyny. Co zrobić, aby laktacja przebiegła jak najbardziej komfortowo, podpowiada położna Karolina Pityńska-Maga, ekspertka marki Mama i ja, wody źródlanej dedykowanej kobietom w ciąży, niemowlętom i kobietom karmiącym. czytaj »
W tym kompaktowym modelu można przyrządzić nie tylko frytki, ale także mięsa, ryby, warzywa, które będą posiłkiem dużo zdrowszym aniżeli ten przygotowywany na patelni w tradycyjny sposób. czytaj »
Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzimy naszą łazienkę, wnętrze będzie prezentować się estetycznie, gdy odpowiednio dobierzemy wszystkie elementy. czytaj »
Koce elektryczne wykorzystywane są głównie jesienią i zimą, gdy po powrocie ze spaceru natychmiast potrzebujemy przyjemnego ciepła, które rozgrzeje nasze ciało. czytaj »
Niby niewielkie, a takie pyszne! Makowe kuleczki z dodatkiem daktyli to niecodzienny deser i nietuzinkowa dekoracja stołu nie tylko od święta. Smacznego! czytaj »
Spacer po parku lub lesie, ślizganie się na lodowisku, tropienie śladów zwierząt na śniegu to tylko jedne z wielu aktywności, które warto podejmować z maluchem podczas zimowych miesięcy. O czym warto pamiętać, planując ten czas, podpowiada Olimpia Wawrzaszek – neurologopeda i terapeutka wczesnego wspomagania rozwoju, ekspertka marki Mama i ja – wody źródlanej dedykowanej dzieciom kobietom w ciąży i kobietom karmiącym. czytaj »