Najnowsze porady

Znaleziono: 4452
(bez nazwy) Jak segregować śmieci w Warszawie 2020?
lula78 | 2020-03-09
Zgodnie z nowym regulaminem od 2019r. w Warszawie segreguje się śmieci w podziale na papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło, bio i odpady zmieszane). czytaj »
Szczęśliwa kobieta 16 powodów dlaczego lepiej jest być kobietą
Poradopedia.pl | 2020-03-08
Kobiety z pewnością w wielu względach mają trudniej w życiu niż mężczyźni. Ale bycie kobietą ma także wiele wyjątkowych zalet! czytaj »
Problemy w komunikacji 7 prostych sposobów na lepszą komunikację z innymi
Poradopedia.pl | 2020-03-04
Trudno Ci porozumieć się z innymi ludźmi? Przeczytaj naszą poradę i poznaj sposoby na lepszą komunikację. czytaj »
(bez nazwy) Jak samemu zrobić żel antybakteryjny?
Poradopedia.pl | 2020-03-04
W czasie, kiedy kupienie żelu antybakteryjnego zaczęło graniczyć z cudem, polecamy jak samemu szybko wykonać taki preparat, aby był równie skuteczny. czytaj »
(bez nazwy) Jak zrobić amerykańskie pancaki?
lula78 | 2020-03-04
Choć amerykańskie pancaki są kaloryczne, to jednak czasami trudno się im oprzeć i koniecznie musimy je zjeść. Tutaj podaję przepis w wersji trochę bardziej zdrowej niż je się zazwyczaj. czytaj »
Zmywarka Jak taniej korzystać ze zmywarki?
Poradopedia.pl | 2020-03-04
Nie przepłacaj za zmywanie - zobacz jak ekonomicznie używać zmywarki. czytaj »
(bez nazwy) Grypa a koronawirus (COVID-19) - jakie są podobieństwa i różnice
Poradopedia.pl | 2020-03-04
Grypa i koronawirus (COVID-19) są zakaźnymi chorobami układu oddechowego. Chociaż objawy COVID-19 i grypy mogą wyglądać podobnie, te dwie choroby są spowodowane przez różne wirusy. W czym te dwie choroby są podobne, a w czym się różnią od siebie? czytaj »
(bez nazwy) Koronawirus - jakie produkty warto mieć w domu na wypadek epidemii?
Poradopedia.pl | 2020-03-04
Zgodnie z wytycznymi Niemieckiego Urząd Ochrony Ludności i Pomocy na Wypadek Katastrof (BBK) , przedstawiamy listę produktów, które warto mieć w domu na wypadek epidemii. czytaj »
Porada id 6512 Medycyna regeneracyjna, czyli jak zregenerować skórę zmęczoną zimą?
media | 2020-03-02
Czy stosując zabiegi medycyny estetycznej można odmłodzić skórę i „obudzić ją z zimowego snu” w taki sposób, aby wyglądała ona naturalnie? Owszem, jeśli tylko zastosuje się zabiegi, z których słynie nieustannie rozwijająca się medycyna regeneracyjna. Stanowią one coraz chętniej wybierane metody odmładzania skóry twarzy, nie tylko ze względu na dobre i naturalne efekty, ale i z uwagi na bezpieczeństwo. czytaj »
Porada id 6511 Jak obudzić swoją skórę z zimowego snu? – specjaliści medycyny estetycznej radzą
media | 2020-03-02
Szara, zmęczona, matowa, sucha, wiotka, z pojawiającymi się nowymi i pogłębiającymi się, już obecnymi zmarszczkami – tak najczęściej opisują swoja skórę pacjentki zgłaszające się do gabinetów medycyny estetycznej po sezonie zimowym. Jakie rozwiązanie polecają eksperci? czytaj »
Znaleziono: 4452