Podobne porady

Kalkulator lokaty

Oblicz wysokość odsetek dla wybranych parametrów lokaty, zobacz jak odsetki narastają w trakcie okresu trwania lokaty i oblicz efektywną stopę procentową. zobacz »

Znaleziono: 56
Skarbonka i oszczędzanie Jak wydawać mniej pieniędzy?
Iza_B | 2010-11-16
Istnieją pewne stereotypy dotyczące zarządzania budżetem domowym. Skoro mam - to wydaję. Powinniśmy się zastanowić nad swoim postępowaniem i wyciągnąć odpowiednie wnioski. czytaj »
W co zainwestować na dłużej 10,000 zł?
pitt5 | 2006-07-16
Masz trochę wolnej gotówki i chciałbyś ją korzystnie zainwestować? Zobacz jakie sa możliwości. czytaj »
Portfel z pieniędzmi i kartami bankowymi Rodzaje kont bankowych
Poradopedia.pl | 2012-10-09
Konto bankowe to duża wygoda, bezpieczeństwo, oszczędność czasu i pieniędzy, a także wiele dodatkowych korzyści. Przeczytaj jakie są rodzaj kont bankowych, może potrzebujesz nowego konta! czytaj »
Jak oszczędzać bez wyrzeczeń
Poradopedia.pl | 2012-09-17
Jedni chcą oszczędzać i całkiem nieźle im to wychodzi, inni muszą aby w miarę normalnie funkcjonować. I choć kojarzy się to z rezygnacją z wielu rzeczy, to nie zawsze musi tak być. Przedstawiamy sposoby, dzięki którym można oszczędzać pieniądze bez zbędnych wyrzeczeń. czytaj »
Numer konta Jak przelać pieniądze do Polski?
Poradopedia.pl | 2012-07-29
Istnieje wiele możliwości przesyłania pieniędzy z zagranicy do Polski. W naszej poradzie znajdziesz metody, dzięki którym w prosty sposób, szybko i niedrogo dokonasz przelewu. czytaj »
Chemia i jedzenie Jak zaoszczędzić na jedzeniu?
Poradopedia.pl | 2011-08-24
Rachunek za zakupy w sklepie spożywczym znów przyprawił Cię o zawrót głowy? Zapoznaj się ze wskazówkami jak kupować i przechowywać żywność, aby na tym zaoszczędzić. czytaj »
Skarbonka i oszczędzanie IKE - Indywidualne Konto Emerytalne
Poradopedia.pl | 2011-07-15
Zacznij oszczędzać na swoją emeryturę i pomyśl o założeniu IKE - Indywidualnego Konta Emerytalnego. Jak to zrobić? Przeczytaj poradę i dowiedź się więcej. czytaj »
Zmywarka Jak taniej korzystać ze zmywarki?
Poradopedia.pl | 2022-03-04
Nie przepłacaj za zmywanie - zobacz jak ekonomicznie używać zmywarki. czytaj »
(bez nazwy) Jak zaoszczędzić na paliwie?
Poradopedia.pl | 2020-10-27
Szybko rosnące ceny towarów sprawiają, iż szukamy oszczędności wszędzie tam gdzie się tylko da. Dotyczy to również motoryzacji - zapoznaj się ze wskazówkami jak zaoszczędzić na paliwie. czytaj »
Romantyczna kolacja Kto płaci rachunek na randce?
Poradopedia.pl | 2020-02-29
Kto powinien zapłacić rachunek za kolację? On, ona czy może każde za siebie? Jakie są zasady i jak się zachować. czytaj »
Porada id 6413 Nowoczesna technologia dla higieny i oszczędności
J2CD | 2019-10-30
Wybór rozwiązań sanitarnych nie musi być podyktowany wyłącznie względami estetycznymi. Coraz częściej oczekiwania użytkowników są dużo większe niż ładny wygląd i wzornictwo zgodne z aktualnymi trendami. Liczy się także przemyślana funkcjonalność oraz technologia, dzięki której dbanie o higienę może być przyjazne dla użytkowników, domowego budżetu i środowiska. Oto 3 rozwiązania, które zdają ten egzamin na szóstkę! czytaj »
Porada id 5781 Praktyczny poradnik, jak przygotować dom na nadchodzącą zimę
SferaPRT | 2017-09-26
Tegoroczna jesień raczej nas nie rozpieszcza. Burze, deszcze i silne wiatry to pierwsza zapowiedź srogiej zimy. I chociaż dom zapewnia nam odpowiednie schronienie, musimy pamiętać także o jego ochronie. Zdradzamy, co zrobić, aby odpowiednio przygotować dom na chłodne miesiące. czytaj »
Porada id 5770 W twoim koszu ląduje rocznie 2000 zł. Podpowiadamy, jak to zmienić
SferaPRT | 2017-09-19
Przeciętny Polak marnuje około 52 kilogramów żywności w skali roku. Zacznij nad tym panować, oszczędzając pieniądze i ekosystem. Pomóc może ergonomiczny projekt kuchni, odpowiednie przechowywanie środków spożywczych oraz alarmujące SMS-y wysyłane przez twoją lodówkę. Poznaj kilka prostych sposobów na to, jak racjonalnie gospodarować zasobami spożywczymi. Czas start. czytaj »
Pieniądze - polski złoty 10 porad: Jak zmotywować się do oszczędzania?
Kornelek | 2014-06-13
Nie żyjesz w luksusach, starasz się kontrolować wszystkie wydatki, a mimo to żyjesz z miesiąca na miesiąc i nic nie odkładasz. Wprowadzenie oszczędności nie jest łatwe. Przeczytaj poniższe rady, a na pewno znajdziesz coś, co Cię zainspiruje i zmotywuje. czytaj »
Kobieta - jak się ubrać Jak oszczędzać na markowych ubraniach?
MalinaO | 2014-06-11
Jak ubrać się za niewielkie pieniądze i zawsze wyglądać modnie? Ubrania z najnowszych kolekcji kuszą z początkiem każdego sezonu, jednak ich ceny są zazwyczaj zbyt wysokie? Poznaj parę tricków, dzięki którym można oszczędzić na ubraniach! czytaj »
Termostat w kaloryferze Proste sposoby na tańsze ogrzewanie domu
Poradopedia.pl | 2014-02-20
Koszty ogrzewania są zazwyczaj największym wydatkiem związanym z utrzymaniem domu. Poznaj proste sposoby jak możesz obniżyć rachunki za ogrzewanie domu bez ponoszenia większych inwestycji. czytaj »
Prezent Co zrobić z nietrafionym prezentem świątecznym?
sprzedajemypl | 2013-12-29
Książka, którą już masz na swojej półce, za mały sweter a może perfumy, które w ogóle Ci się nie podobają? Jeśli i w tym roku otrzymałeś nietrafiony prezent – nie chowaj go głęboko w szafie tylko sprzedaj! czytaj »
Pieniądze w ręce Jak pożyczać pieniądze od przyjaciół i rodziny
Poradopedia.pl | 2013-12-03
Czasami sytuacja finansowa zmusza nas do poszukiwania pożyczki wśród znajomych i rodziny. Jak pożyczać, żeby nie zniszczyć wieloletnich przyjaźni i relacji w rodzinie? czytaj »
Karta kredytowa Korzyści z posiadania karty kredytowej
Poradopedia.pl | 2013-11-27
Korzystanie z karty kredytowej niesie ze sobą wiele korzyści, z których w wielu wypadkach możemy korzystać zupełnie za darmo. Wbrew nazwie korzystanie z karty kredytowej ma sens także wtedy, kiedy nie chcemy korzystać z żadnego oprocentowanego kredytu. czytaj »
Porada id 3636 Oszczędzanie zacznij od kuchni! 4 proste sposoby na racjonalne gospodarowanie jedzeniem
Sfera | 2013-10-18
Obchodzony na całym świecie (16 października) Dzień Żywności przypomina o problemie marnowania jedzenia. W Polsce rocznie ląduje w koszu aż 9 mln ton produktów spożywczych. To nie tylko problem etyczny, ale również ekonomiczny. Oto 4 cenne wskazówki, które pomogą ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. czytaj »
Znaleziono: 56

Zobacz także

Podobne kalkulatory i narzędzia: Porady w kategoriach: Porady oznaczone tagami: