Najnowsze porady

Znaleziono: 5798
Porada id 3853 Smaczne i zdrowe śniadanie z Franke
PressNewss | 2014-09-05
Śniadanie to bez wątpienia najważniejszy posiłek dnia. Prawidłowo skomponowane dodaje energii i siły. Dlatego powinniśmy postarać się, aby w jego składzie znalazły się węglowodany złożone, które powoli podnoszą poziom cukru we krwi i dostarczają energii przez wiele godzin. czytaj »
Porada id 3848 To warto mieć w samochodzie
niezbednikjanek | 2014-09-05
 Gaśnica i trójkąt ostrzegawczy to podstawowe akcesoria, jakie musimy mieć w samochodzie. Musimy, bo za ich brak grozi mandat... czytaj »
Porada id 3847 Przechowuję wygodnie!
niezbednikjanek | 2014-09-05
Silikonowe pojemniki na żywność od Jana Niezbędnego Maximum możliwości w mini przestrzeni – tak prezentują się innowacyjne pojemniki silnikowe na... czytaj »
Porada id 3846 Lato wokół stołu
niezbednikjanek | 2014-09-05
Końcówka lata sprzyja plenerowym rozrywkom. To idealny czas na pikniki, grille czy śniadania w ogrodzie. Miłośnicy kulinarnych spotkań w otoczeniu... czytaj »
Porada id 3844 Uciekająca para młoda – z miasta w góry, czyli nowy trend w organizacji przyjęć weselnych
sferaprfoto | 2014-09-03
Moda na wesela stylizowane, z motywem przewodnim w tle, ustąpiła miejsca przyjęciom w naturalnej scenerii. Polacy coraz częściej decydują się na ucieczkę od miejskiego zgiełku w stronę ciszy, niewymuszonej formy przyjęcia, z pięknymi widokami w tle. Góry są miejscem, gdzie para młoda odnajduje to, co stanowi o udanym przyjęciu weselnym. czytaj »
Porada id 3838 Nowa forma dachu z panelem RETRO! Wysoka jakość i oryginalne przetłoczenia w ofercie Blachotrapez!
Gastrosfera | 2014-09-01
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wymaganiom rynku, firma Blachotrapez poszerzyła gamę produktów o nowe panele dachowe z rąbkiem stojącym RETRO. Funkcjonalność, szybkość i prostota montażu zestawione zostały z wyjątkowym wyglądem produktu. Panel dachowy wzbogacony został o nowe przetłoczenie w kształcie stożka o szerokości 2,5 cm i wysokości do 2 mm. czytaj »
Porada id 3835 Posiłek pod chmurką, czyli jakie potrawy sprawdzą się na pikniku
Gastrosfera | 2014-09-01
Decydując się na piknik, przede wszystkim musimy pomyśleć o tym, co chcemy zaserwować naszym bliskim. Powinny to być dania, które szybko przygotujemy na zewnątrz lub w łatwy sposób dowieziemy na miejsce. Pamiętajmy, że wiele produktów spożywczych nie powinno być narażonych na długotrwałe oddziaływanie promieni słonecznych, z którymi mamy do czynienia w gorące, letnie dni. Na wysokie temperatury szczególnie wrażliwe są artykuły zawierające tłuszcz, takie jak masło czy ser żółty. – Sery żółte nie powinno być zbyt długo przechowywane w ciepłych miejscach. Jeśli nie chcemy, aby zaczęły się roztapiać, zdecydujmy się na hermetyczne pojemniki lub oryginalne opakowania z funkcją „otwórz – zamknij”, w które pakowane są np. sery w plastrach. Warto też wykorzystać utrzymujące temperaturę torby termiczne, które możemy kupić w supermarketach – wyjaśnia Ewa Polińska z Monieckiej Spółdzielni Mleczarskiej w Mońkach. czytaj »
Porada id 3834 Piekarnik Franke Trend Line - zaprojektowany z najwyższą dbałością o detale
PressNewss | 2014-08-29
Wybór modelu piekarnika jest zawsze efektem kompromisu pomiędzy dopasowaniem urządzenia do kuchennej zabudowy, a jego funkcjonalnością. Piekarnik Franke Trend Line optymalnie łączy eleganckie wzornictwo z praktycznymi rozwiązaniami technicznymi. czytaj »
Dmuchawce i dziecko Przygotowujemy kącik nauki dla dziecka
ciekawe_informacje | 2014-08-27
Pierwszy szkolny dzwonek już niebawem, warto więc zorganizować dziecku funkcjonalne i przytulne miejsce do odrabiania zadań domowych. Przedstawiamy kilka porad, jak sprawić, by nauka w domu była efektywna i przyjemna. czytaj »
Okno Dyskretna ozdoba okna – żakardowe roletki marki Haft
ciekawe_informacje | 2014-08-27
Wybierając dekoracje okienne kierujemy się najczęściej dwoma kryteriami – funkcjonalnością i estetyką. Rozwiązaniem z powodzeniem spełniającym oba te wymogi są delikatne, żakardowe roletki marki Haft – praktyczne, a jednocześnie upiększające wnętrze. czytaj »
Znaleziono: 5798